Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi kislány nevekről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, kicsit furcsa itt érdeklődni, de egyszerűen én is és a párom is döntésképtelenek vagyunk a kislányunk nevét illetően..:) Eddig ezek jöhetnek szóba:

1. Szabó Natália Zselyke

2. Szabó Natália Döníz

3. Szabó Natália Emília

4. Szabó Natália Adelina

Szerintetek?


2019. júl. 10. 00:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
1,3 tetszik. 2,4 nem.
2019. júl. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha mindenképp kell még egy név, akkor a harmadik opciót választanám.
2019. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A Döníz iszonyatos. A többi csak szörnyű.
2019. júl. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
A Natália tök jó, szép név. Az Emília szintén. De nem illenek össze. A többi név pedig szörnyű.
2019. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szabó Natália önmagában szép szerintem is. Az Emília nekem nagyon tetszik, de a kettő együtt tényleg nem passzol.

Még esetleg a Zselyke nem rossz, de én akkor megfordítanám a sorrendet, Szabó Zselyke Natália sokkal jobban hangzik kimondva.

Döniz, Adelina szóba sem jöhetne nálam.

2019. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az Adelina tetszik, csak így elég hosszú. Akkor inkább a Zselyke. Döniz és Emília személy szerint nem tetszik.
2019. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, egyik név sem tetszik. A Natália önmagában a vezetéknévvel sokkal hangzatosabb és szebb, mint a többi. A Döniz nagyon gáz. És a felsoroltak mind túl hosszú és még nem is hangaztosak. Szabó Natália. Slussz paszz.
2019. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Szabó Natália Zselyke tetszik a legjobban. Szerintem az hogy Nati nagyon szép lány név,a Zselyke pedig nagyon jol passzol hozzá.
2019. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!