Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normalis ha nem érzi a...

Az normalis ha nem érzi a baba a fogzást?

Figyelt kérdés
Már 5 foga nőtt ki de nem alszik -rosszul olyankor, nem nyűgös, esetleg kicsit dörzsöli a szájat.
2019. júl. 12. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Igen, normális.


Ezért is szokták mondani, hogy a borostyán lánc hülyeség, mert nélküle is viselheti jól a gyerek a fogzást.


Fiam sem nyűglődött a fogaival.

2019. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ohhh de jó nektek! Az én fiam most is azzal szenved, következésképpen én is. Amúgy persze, hogy normális.
2019. júl. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Az első 12 nálunk is gond nélkül kijött, aztán jöttek a szemfogak... Hónapokig kínozta a kislányomat, mire kijött. Az ikertesója meg pont az előtte lévő fogakkal szenvedett sokat. Nincs erre semmi szabály, minden gyerek minden foga másképp jön ki.
2019. júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
2 lányomnak soha nem fájt, ha jött a foga. Most 4 hónapos a fiam, kíváncsi leszek nála hogyan alakul.
2019. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Első 8 simán, utána a ragokkal hónapokig szenvedtünk, szemfigak szinten simán
2019. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb bármi normális fogzáskor. Fiamnak elől mind nyűglődős volt, az örlők észrevétlenül bújtak ki. Lányomnak a metszők úgy pattogtak ki, mint a popcorn, a szemfogakkal 5 hónapig nagyon szenvedett. Most jönnek az őrlők, még tűrhető.
2019. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első2 meg sem kottyant

Aztán 2 vel pont 2 napot kínlódott


Következô 4 megint semmi..


Rágókkal érdekes a fentiekkel szenvedett..

Dörzsölte

Mégis az alsók kojöttek hamarabb


12 foga van 1 éves


Szemfogakra kíváncsi leszek


Persze van akinek meg sem kottyan

Ahogy a bölcsességfog is így van

Van akinek nem fáj, van aki be is lázasodik ( én)

2019. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimet sem hatotta meg, egyszercsak láttuk, hogy jé ott egy fog
2019. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kislányom már 1,5 éves, egyik fogával sem volt gondunk , volt kicsi hasmenés az első 2 -nél, de ennyi ,láza nem volt és ugyanolyan jól aludt mint előtte, örülj neki ,én is nagyon őrültem hogy nem kínlódik velük és így nekem is könnyebb volt persze .
2019. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó, persze örülök neki, csak mindenki mondja, hogy mennyire megviseli a gyerekeket és megijedtem.
2019. júl. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!