Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiabál a babátok, hogy figyelj...

Kiabál a babátok, hogy figyeljetek rá?

Figyelt kérdés

5.hónap elején járunk, a nalokban kaptunk ismétlő oltást.

Ez volt az egyik kérdés a kitöltendő kérdőiven.

A kisfiam rövid időkre eljátszik magában, de ha játszunk vele nagyon figyel ránk is. Kiabálni nem szokott még a figyelmünkért. Nyűgösködik ha elunja magát vagy ilyesmi. Igaz visitozik meg gagyog sokat, magában és nekünk is.

Más találkozott ilyen kérdéssel? Amúgy időszerű már, hogy kérje a figyelmünket?



2019. júl. 14. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az én 6. Hónaposom igen, de ő mindig is egyszemélyes foglalkoztató központ volt.

De szerintem a nyűgösség meg a visítás is számít. Az tényleg újdonság nála, egy ilyen vékony nyikorgó hang, ami direkt azt jelenti, hogy foglalkozzanak vele.

Korábban ehelyett sírás volt.

2019. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kiabálás van (vagy hát nem tudom elképzelni ez babánál mit jelent pontosan), egy ilyen idegeskedőbb öö hangot ad ki a lányom, ha azt akarja, hogy figyeljek rá, nyilván ha nem vagyok elég gyors, akkor a végére egészen hangosan csinálja.:D Szerintem ilyesmi nálatok is lehet, véletlen nem erre érthetik a kiabálást? Az enyém 4 hónapos amúgy.
2019. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem elég rég hangadásaal kommunikálja le a kicsi, hogy figyeljünk rá. Eleinte rövid 'e' hanggal, aztán hosszabban, de már "mama" 'baba' 'tete' hangokat hallat, szóval nem mindig hívásképp adja, hanem élvezi a hangját. 5 hós múlt
2019. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!