Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a ti babátok is...

Anyukák a ti babátok is keveset alszik?

Figyelt kérdés

A kisfiam 4 hónapos lesz 11 én, de tegnap óta kb 1-2 órát alszik szaggatottan. Az az akár milyen fáradt alszik kőkeményen 15-20 percet , és ez megy így estéig.

Anyukák kérnék szépen tanácsokat vagy éppen válaszokat !

Első babás anyuka vagyok és látszik hogy béna vagyok ilyen térbe !

A védőnőm azt mondja hogy ez természetes hogy ennyit alszik!

De én úgy vagyok vele hogy azért kell neki aludni többet mint 15-20 perceket

De aztán lehet hogy az a meleg is befolyásolja! Meg még lehet hogy a foga is közbe játszhat?? 4 hónaposan?

Kérlek titeket hogy normális emberek válaszoljanak köszönöm szépen 22 L


2019. júl. 5. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nem az számít, hogy egyben mennyit alszik, hanem hogy egész nap mennyit. De ö érzi, hogy mennyi az, ami szükséges neki.

2. Elvileg ilyen idösen is jöhet a foga (nálam minden gyerekemnek 3 hónaposan jöttek ki az elsök, de ez nem általános), de annak lenne más tünete is.

3. Nem lehet, hogy tényleg melege van, mert túlöltözteted?

2019. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát az egész nap alszik összesen 2-3 órát!.

Nem öltöztettem fel szinte csak egy pelus van alatta!

Hát észre vettem nála hogy sokat nyáladzik meg néha napján eszik az öklét! Szóval ennyi🙄☺️

2019. júl. 5. 07:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányom most fogzik, nyűglődik nagyon, nappal nem is alszik csak ha fogom,de akkor se sokat. Ma hajnalban felkelt nem is tudott visszaaludni. Hulla fáradt, most is panaszkodik szegénykém.

Ha este is nyűgös, adj neki kupot, vagy ha ezt nem akarod akkor kend be az inyét nurofen sziruppal.

Kitartást, ez ilyen lesz most egy darabig, lesznek jobb napok és rosszabbak is.


Mondjuk lehet hogy van most valami csillagállás vagy front mert a 3 évesem is 4x kelt az éjszaka folyamán...

2019. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!