Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba születése után a ti...

A baba születése után a ti érzelmeitek nem változtak meg a párotok iránt?

Figyelt kérdés
Mikor hazajöttünk a kórházból, olyan furcsa érzésem volt. Mintha már csak a baba lenne a fontos, és a páromat egyáltalán nem szeretném. Persze jól megvagyunk meg minden, de nem érzem már, hogy szerelmes lennék belé. És ez már fél éve így van. :(
2019. júl. 16. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem,de szerintem a férjemnek megváltozott :(
2019. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
...és olyan irányba változott mint neked. Lassan 5 éve.
2019. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
De megváltozott. Még jobban szeretem, mint előtte. 2 gyerekünk lett, de mi bármilyen kimerítő is volt, megerősödtünk közben. Nem tudom, minek köszönhető ez, hogy másnál nem így van, talán csak szerencsénk van. De az ő részéről is érzem, hogy jobban kötődik és vágyik, mint korábban, pedig akkor is nagy volt a szerelem közöttünk. Most mélyebb, komolyabb, és erősebb, szerintem.
2019. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan így vagyok mint te. Már 10 hónapja tart.
2019. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Mind a 4 után sokkal szerelmesebb lettem belé. Sosem volt olyan jó a kapcsolatunk, mint most, hihetetlenül hálás vagyok neki a lányainkért. Csodálatos látni, ahogyan a gyerekekkel bánik, fantasztikus édesapa. Gondoskodó, kedves, humoros, engem (is) a tenyerén hordoz.
2019. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
De igen változott. Sokkal jobban szeretem őt, mint a gyerekek előtt. Ő is jobban ragaszkodik hozzám és a második gyerekünk születése óta sokkal ölelgetősebb, és érzelmesebb lett. Persze nem nyálas folyós, hanem normális határon maradt. Úgy érzem, sokkal jobban kötődünk egymáshoz, és szerintem ez így lenne normális.
2019. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen,általában gyerek után még szorosabb a kötődés,a szeretet. :)
2019. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is inkább jobban megszerettem őt, mintha újra belé zúgtam volna. Úgy éreztem, a kislányunk megerősítette a kapcsolatunkat.
2019. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Irigykedve olvasom a sok pozitív választ :-(

Nálunk mindem megvaltozott rossz irányba sajnos.

Türelmetlenebbek es figyelmetlenebbek lettunk egymassal pedig azelott tokeletes volt a kapcsolatunk. 5 honapos a gyermekunk es csak bizni tudok benne, hogy ez változik majd. Nalunk a ferjem jobban megvaltozott mint en..

2019. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, 7 évvel ezelőtt, azóta így van sajnos...2 gyerünk van.
2019. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!