Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek sincs el a barátok el...

Nektek sincs el a barátok el egyedül?

Figyelt kérdés
5 hónapos múlt a babám és nincs el egyedül , sír nagyon hamar ha leteszem de sokszor ha mellette vagyok is megunja hamar , és azt szeretné hogy felvegyem. Más is van ezzel így? Alig van időm igy a házi munkára , ti ezt hogy oldjátok meg? Ja és nappal nagyon keveset alszik szóval az sincs hogy alvás időben

2019. júl. 17. 07:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat babátok :)
2019. júl. 17. 07:46
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
A legnagyobb nekem is ilyen volt. Nem zavart, este főztem, mostam, mikor a férjem hazaért. A kicsik nyugodtabbak, ők már abba születtek bele, h néha várni kell. 😊
2019. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
🤣 14 hónapos, amíg nem kúszott mászott, sírt, aztán jött utánam, sírt. Hordozó volt a megoldás, de nem a kenguru(mielőtt még valaki félreérti). Hátamra tettem mikortól már lehetett, főztem, porszivoztan, mosogattam. Volt mikod 5 részletben. Most már totyog utánam, de már van egy pici türelme, főleg ha valami furábbat kap a kezébe, po egy műanyag tölcsért
2019. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Elrontottad, azért akarja, hogy állandóan felvedd. Ne vedd fel, akkor sem, ha sír. Megtanul majd egyedül is ellenni.
2019. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lányom is ilyen volt 8-9 hónapos koráig, aztán elkezdett mászni és ülni, mostmár jobban el tudja foglalni magát.

Amíg sírós volt addig este, altatás után csináltam meg a házimunkát és akkor főztem. Nappal ő sem aludt fél óránál többet egyhuzamban sajnos.

2019. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó és neked éjjel aludt? Felébred? Evett az éjszaka?
2019. júl. 17. 09:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első ilyen volt, a másodikat észre sem lehetett venni úgy elvolt magànak
2019. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemsokára, kúszik, mászik, akkor jobban eljátszik majd. Ha megindul akkor sem lesz könnyebb. Az enyém sem szeretett feküdni, miután kúszott, mászott, csücsült, elérte a játékokat elvolt. A járókát nem igazán használtuk. Most meg rohangálni kell utána.
2019. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen van.. Mar 10 hónapos mászik, totyog utánam hogy vegyem fel. Ha vele játszok le se toj, mikor kezdeném az ebédet csinálni akkor jön hogy vegyem fel.. Egyszer majd jobb lesz ezzel nyugtatom magam 🤣
2019. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Általában 1x kel éjszaka, olyan 4-5 körül, akkor szokott enni is. Ritkán van olyan, hogy éjfél felé megébred, de akkor nem adok enni neki csak egy kis vizet iszik és alszik is vissza (jobb esetben 😄).

2019. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!