Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a fővárosban, ti is...

Anyukák a fővárosban, ti is érzitek néha hogy egyedül vagytok, elhagyatottan? Barátok nélkül? Férjetek sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
Vidékről felkerülve Pestre, minden rokont magam után hagyva, néha nehéz az élet egy 1 évessel. Apa reggeltől estig dolgozik, barátok csak addig voltak,míg nem volt gyerek. Van még valaki így??
2010. okt. 13. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ugyan még egyben vagyunk, de sejtem miről beszélsz.

Még dolgozom, egész nap egyedül ülöök egy irodában, ettől amúgy is kissé elvadul az ember a többiektől.A barátaim folyton buliznak,dolgoznak és mióta terhes vagyok ritkábban keresnek, de lehet ezt is én beszéltem be magamnak. Másrészt ugye elmenni valahova elég macerás , mindenkim a város másik felében él. Néha nagyon nehéz.

De ha nem ogok már dolgozni akkor kicsit könnyebb lesz, nem leszek hulla minden nap, és el tudok menni én is látogatóban.

2010. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen. Nálunk már könnyebb 13 hónapos a kiscsaj, mi is tudunk menni, de mégsem olyan mintha lenne legalább egy olyan barátom, akinek gyereke van, és együtt mehetnénk össze-vissza.

Vagy jönnek a hosszú téli napok, és beülős játszós délutánok is jók lennének.

Mennyi idős pocakos vagy?? Kisfiú? Kislány?? Neve megvan már? :)



UI: ha valaki ugyan így érzi, írjon bátran privit!

2010. okt. 13. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Melyik kerületben laksz? Mennyi idős vagy?

2010. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17hetesek vagyunk, egyenlőre nem mutatta meg magát, pedig elég kiváncsik vagyunk :)

Nekem sok barátnőm szült már, és mire én fogok szülni pont senkinek nem lesz olyan pici babája, jó lett volna így kicsit nehezebb infókat szerezni.

Ti melyik kerületben laktok? Mi a XV kerületben.

2010. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is sokszor érzem egyedül magam,párom sokat dolgozik 24 órázik meg bent alszik van hogy 36 óra után jön haza nővérem szokott jönni de sokat dolgozik meg persze megvan az önálló élete,nem várhatom el hogy itt üljön,barátnők-egy kettő volt de érdekes módon senki sem jön...fiatal vagyok 22 éves de komolyabb az átlagnál..barátnőimnek nem az az élet mint nekem nincs témánk.nem panaszkodom elvagyok én így teljes az életem a babám ami mindenem aki 3 hónapos...csak azért néha vágynék egy kis beszélgetésre:)
2010. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is magányosnak érzem magam. Párom ugyan van, de barátaim nem nagyon…konkrétan egy.

Mikor pár hete megint véget ért egy barátságom nagyon magam alatt voltam és körbenéztem a neten, hogy vajon más is olyan magányos e barátok terén mint én. Itt a gykorikerdesek.hu-n olvasom, hogy igen mások is járnak hasonló cipőben, hogy milyen sok magányos ember van, és (nem bunkóságból) de valahogy megnyugtat ez a tény, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Ez valahogy erőt adott.

Ezután jött egy ötlet, és pár napja készítettem egy honlapot, ahova a tervek szerint történeteket tennék fel. Olyan emberek történeteit, akik hasonló cipőben járnak, hogy erőt adjunk egymásnak, hogy nem vagyunk egyedül a problémáinkkal….a főbb témák: barátok nélkül, pár/szerelem nélkül, kismamák egyedül, állás nélkül. De ha valaki nem akarja megírni a történetét, de van valamilyen problémája, é tanácsot kérne az is írhat.

Ha gondoljátok nézzétek meg a honlapot: padlonvagyok.fw.hu a bemutatkozás menüpontban többet megtudtok az oldalról.

2011. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!