Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is egyedül van, barátok...

Más is egyedül van, barátok nélkül?

Figyelt kérdés
29 éves lány vagyok, Budapest mellett élek. Alig vannak barátaim, 1 lánybarátnőm van, viszont ő iskolába jár munka mellett,hétvégén, így nyáron is alig tudunk találkozni. Munkahelyen is jóban vagyok sokmindenkivel, de azok nem igazi barátságok, egymás háta mögött megy a kibeszélés. Jó lenne elmenni ilyen jó időben valamerre, sétálni, fürdeni,stb., viszont egyedül nem szivesen mennék. Elkeserít hogy míg mások jól szórakoznak,utaznak, én itthon ülök a kertben. Egyedül unalmas. Más is van így?
2019. jún. 8. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok, mintha én írtam volna :D 26L
2019. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Féltékeny kis cicalany , szerez be egy pasit és jobbá teszi az életed ::))
2019. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Vannak haverjaim... de sok csak kb ha valami kell nekik akkor találnak meg, így én se szivesen foglalkozom velük... egy nagyon régi barátom van csak, de rohadt sokat melozik...

Amúgy meg nincs senkim.. és ez így elég rossz..

F31

2019. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Velem is így volt egész életemben.
2019. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én is jóban vagyok munkahelyen emberekkel, de nincsenek barátaim. néha nekem is hiányzik, hogy nincs kivel mit csinálnom, de valamikor meg jó egyedül.

24/F

2019. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Majdnem, de van egyetlen igaz barátom. Vele viszont többet levelezünk, mint találkozunk, mert kicsit messze lakunk egymástól. Megvan a "meghitt" barátság, de a szürke hétköznapok csak magányosan telnek.
2019. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3%
Panaszkodni azt tudtok! Nehogy már visszaírjatok bárkinek is privátra!
2019. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, és?


Én örülnék, ha lenne kertem és ott üldögélhetnék a nagy nyugalomban messze a h.lyéktől, meg az érdekhaveroktól.


Egyébként ne irigykedj a "jól szórakozókra", mert a legtöbb csak felszínes látszat, igaz barátság nagyon kevés van....


A nők különösen irigyek egymásra, elveszik egymás pasiját, kibeszélik egymást stb, szerintem vegyél egy kutyát és sétálhattok - jobban jársz! :)

2019. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Am. érdekes, én mindig egyedül voltam - még társaságban is alig vártam, hogy végre eljöhessek és sosem unatkoztam. Inkább feltöltődésként élem meg, ha végre mindenki békén hagy.


Most sem vagyok fizikálisan egyedül, de mégis sokszor úgy érzem, hogy a kutya sem ért meg - na jó, talán a macska. :D

2019. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az emberekben folyton csak csalódik az ember....
2019. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!