Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változhatott meg a...

Miért változhatott meg a babám alvási szokása?

Figyelt kérdés
7 hónapos,nem aludt még át egy éjjelt sem,de eddig 1-2x kelt enni,10 perc után aludt,nappal semmi gond nem volt az alvásával.Most napközben jó,ha 2 órát alszik,azt is 3 részletben.Este pedig vagy nem hajlandó elaludni,vagy éjjel felkel és órákig nyüsszög.Ennek eredménye,hogy egész nap kedvetlen és egész nap nyávog.Eddig 8 köról aludt el.Már tejpépet is adok neki,hátha,de semmi nem használ.Már teljesen elfáradtam.
2010. júl. 11. 06:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem,hogy reggel pedig 1/4 6 körül kel.Azt ne írjátok,hogy hagyjam sírni,mert ő inkább belehal,de nem hagyja abba az üvöltést.
2010. júl. 11. 06:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a fogai jönnek, vagy melege van. Vagy egyszerűen a szeparációs szorongást viseli ilyen rosszul. Este próbáld meg később letenni aludni, az én lányom 6 hónapos, de 9 körül tesszük le. Nappal pedig a lehető legnyugotabb környezetet biztosítsd neki, sötétíts be hátha többet alszik. Éjszaka pedig addig míg nem sír, hagyd, hogy maga próbáljon meg visszaaludni, kivéve ha éhes, vagy szomjas. Nálunk a cumi és 2 morzsolókendő bevált, néha éjszaka megébred, keresi a cumit, csak a szájába dugom, és már alszik is tovább. Ma pl. ez sem kellett, szerintem magától visszatette, mert most is a szájában van, és még mindig durmol:-)

Sokaknak az segít, hogy vele alszanak, ez a szeparációs szorongás miatt megnyugtatólag hat a kicsikre. Próbálj ki sorban mindent.

2010. júl. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!kipróbáltam a később lefektetést,csak az lett a vége,hogy kiment az álom a szeméből és még később aludt el,de ébredni ugyanúgy ébredt.eddig a cumi bevált,most már kiköpi.megetetem,megitatom és mégis csinálja a fesztivált.tény,hogy jön a foga,de eddig nem viselte meg ennyire.a szeparációs szorongás pedig már 5 hónapos kora óta megvan,de az alvást eddig nem nehezítette.ja,az együttalvás:kínomban már betettem magam mellé,de nem aludt el,hanem azt hitte,játék következik.
2010. júl. 11. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!