Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumi vált be szoptatott...

Melyik cumi vált be szoptatott babáitoknál?

Figyelt kérdés

Azokat az anyukákat kérdezem akiknek csak szopik a babájuk:

Ha elfogadta a cumit akkor melyiket?

En már annyifélével próbálkoztam. Szinte egész nap cicizne csak azon nyugszik meg. Nincs ezzel semmi gond de néha kiváltanám cumival mert így nagyon le vagyok kötve és azért van még 2másik gyerekem is.

Tudom a cumizavart és társait.

Vajon melyik cumi hasonlít formában és talán anyagban (ami nem az a fulllll gumi) a mellbimbóhoz?

Köszönöm



2019. júl. 18. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem fiam első időkben a chicco cumit fogadta el, most már azt sem, egyik sem vált be, mindet kiköpi, de mások dicsérik a philips avent macis cumiját.


Én anno gondolkoztam hogy veszek az erotika boltban mű cicit, hátha.. 😂 persze csak vicc, végül nem vettem.

2019. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a NUK vált be most, de a nagylányom a MAM-ot szerette. Ez tökre babafüggő. A nagyfiam el se fogadta egyiket se, pedig ugyanezekkel próbalkoztam anno. 6, 3 évesek és 3 hónapos a kicsi.
2019. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmilyet nem fogadott el, repülve köpte ki mindet, akármilyen spéci is volt.
2019. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindent kiköp a lányom, pedig vagy tízféle cumit megvettem (jó minőségű mind), kész anyagi csőd volt. Így marad a cici...
2019. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél tommee tippee vált be, de ő csak 3 hónapig szopizott.

Második kiköp mindent.

2019. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a Nuk latex cumi vált be.
2019. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mam
2019. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmit


A próbálkozás alatt a számomra legendábak hitt cumizavar mégis belépett


Utána 3 hétig a szoptatással is kínlódtunk.


Azóta minden ok.

13 hós és még szopik

2019. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyém se hajlanó cumizni. Mam, nuk,avent,százforintos gagyi, már mindent próbáltunk.

Én is a műcicin gondolkodom :))))

2019. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő kiköpte mindegyiket. Aztán az egyik 3 hósan rászokott az ujjára és onnantól lett több alvás (a másik maradt még két évig rajtam és négy évesen már az éjszakát is átaludta).
2019. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!