Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi kell megfigyelnem a babámon...

Mi kell megfigyelnem a babámon ha leesett az ágyról?

Figyelt kérdés

Soha nem fordult velem még ilyen elő.Nem sokáig sírt.Azt sem tudom hogyan esett,fejjel vagy előbb a lába ért le előbb.8 hónapos.

Igazából a hátán feküdt de a kutacsa nem tud csak úgy sérülni ugye?


2010. júl. 11. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvesztette az eszméletét akár csak fél percre is?! Figyelni kell a szemét, a szemkontaktust, hogy van e láza, aluszékonyabb, nyűgösebb e mint szokott!! Ha bármelyik tünetet tapasztalod, vidd ügyeletre!

Amúgy nem kell aggódni, mert nagyon strapabíróak ezek a picik :) Már több kutatás is kimutatta, hogy sok szempontból, erősebbek ezek a pici emberek :)

A fiam alig 10 hónaposan az egy méter magasan lévő pelenkázóról ugrott egy csuka fejest! Azonnal hívtam a mentőket, bár az eszméletét nem vesztette el, de nagy esés volt! Megvizsgálták, semmi baja,haza is engedtek. 20 perc múlva túl volt rajta, én hetekig aludni sem bírtam :(

2010. júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában nincs semmi baj az eséstől,főleg,ha nem sokáig sírt. Lesznek még később is ilyen "balesetek".

Ha nem alszik sokat,nem sír sokat,akkor nincs semmi baja. A kutacsa pedig biztosan nem sérült meg.

2010. júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fú hát egy kicsikét nyugodtabb lettem a soraitokat olvasván!!!Olyan lelkifurdalásom van hogy nem igaz!!!!

Nem vesztette el egy pillanatra sem az eszméletét.Csak az idegesít hogy az ágy mellett volt a kádállvány és abban tuti megütötte magát mert egy piros kis csík van az arcán.Akkor valószínű hogy fejjel érezett?ÁÁÁhhhhhhh kész vagyok teljesen.

Ja és azért nem sírt sokat mert oda vittem a tükörhöz amit nagyon szeret.

2010. júl. 11. 07:58
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom ül-e? mert akkor figyeld, hogy szédül-e, dülöngél. esetleg orrvérzés, hányás, szakadatlan sírás, más hangú, a mgszokottól eltérő sírás utalhat agyrázkódásra. a kutacsának nem hinném, hogy baja lenne eséstől! ne aggódj, szerintem már el is felejtette:) az enyém 4 hónaposan repült a pelenkázóról...kutya baja nem lett, fogták a kezét az angyalkák azt hiszem.
2010. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!