Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babák személyigazolványát...

Babák személyigazolványát mennyi idő múlva kell aktiválni?

Figyelt kérdés
Most csináltattunk kisbabámbak személyigazolványt.ott azt mondták ha megjön vissza kell menni aktiváltatni.de azt nem mondták hogy erre mennyi idő van.tudja ezt valaki?
2019. júl. 19. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ughh



Én nem aktiváltam neki 😅


Elfelejtettem


Fél éve van személyije

2019. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En sem aktivaltam neki, nem is tudtam, hogy kene, kb egy-masfel eve csinaltattuk, iden at is leptuk vele a hatart, sz.gepen is ellenoriztek, nem volt problema.
2019. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem aktiváltam egyik gyerekét sem. Pedig a nagy már ovis.
2019. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sajátomat sem aktiváltattam. Azt mondta a nő, hogy igazából tök felesleges, mert a kórházakban/orvosoknál még mindig nincs meg az a megfelelő rendszer, amivel le tudnák olvasni a tajszámot és azt, hogy jogosult-e az adott ember orvosi ellátásra.
2019. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi se aktivaltuk. Nekunk azt mondtak hogy nem erdemes neki aktivalni meg.
2019. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor van rá időd. Ettől a személyi igazolvány "élni fog", a TAJ számot, stb. nem lehet leolvasni róla. De ma Magyarországon olyan kevés helyen van ilyen leolvasó készülék, hogy gyakorlatilag semmi értelme még, hogy ezek rajta vannak a személyi igazolványon.
2019. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!