Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek ismerős az aviva torna...

Luna26 kérdése:

Akinek ismerős az aviva torna leírná vagy küldene egy linket hogyan is kell aktíválni a petefészkeket és a méhet?

Figyelt kérdés
Megprobálom a legtermészetesebb módját annak hogy kicsit aktívabb legyek.babát szeretnék és hosszú probálkozás után úgy gondolom tennem is kell valamit érte nem csak lelkileg de testileg is
2015. okt. 4. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

A Katit tudom ajánlani:

[link]

2015. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a könyv van meg, de én is úgy érzem, hogy ez önmagában kevés. Ha szeretnéd, írj privit és átküldöm, de mindenképp érdemes tanfolyamon is részt venni. Szerintem leírás alapján ezt nem lehet pontosan kivitelezni.
2015. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ittam eddig barátcserje, cickafarkfű teát és búzacsírát is fogyasztok rendszeresen kúraszerűn és ezek mellé vetném be a tornát..és lehet hogy még ez is kevés lesz..irok
2015. okt. 4. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért, elkérhetem én is a könyvet?
2015. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!