Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen samponnal mossátok a...

Milyen samponnal mossátok a pici haját?

Figyelt kérdés

Gyógyszertári furdető krémmel fürdetem a 3hetes csöppségem. De a haját nem szeretném azzal mosni.

Melyik az a baba termék ami talán a legkíméletesebb. Elég sok és hosszú haja van tehát mindenképp szeretnék venni valamit. Az új Baby dove (az én bőröm csak a dovet viseli el) vagy nivea Baby?

Köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 19. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint babe sampont használok kisfiamnál a koszmó miatt, én a Dove babyt nem ajánlanám, nekünk legalábbis nem volt jó, a Nivea talán..

Mielőtt választasz ajánlanám figyelmedbe ezt a cikket [link]

2019. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2019. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Babé atópiás fürdetővel fürdetem és mosom a 2 hónaposom haját. Neki is nagy, hosszú. A nagyja egyébként kihullott, de már nő neki az új.
2019. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nivea babyvel mostam, már 2 éves most váltottunk Shcaumára (meglátta a boltban a hercegnős flakont) 😃
2019. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gabi sensitive sampon és fürdető. Minimális illata van és nem szárítja a bőrét sem.
2019. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Babe koszmó elleni sampont használok hetente 2x.
2019. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 honapos koráig csak a gyogyszertari furdetovel mostam neki. 2 hónap utan vettem babe koszmó elleni sampont, es csak 1x mostam vele egy heten. A tobbi nap maradt ugy ahogy addig volt. En 3 hetes babának amit te írsz kérdező, nem mosnám a haját.
2019. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bioderma
2019. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sok hasznos infót tudtam meg!


Természetesen minimális haj mosásra gondoltam, de azt meg muszaj mert amikor bukik vagy folyik ki a tej a szájából meg ha nagyon vigyázok is olyan lesz oldalt és hatul a haja idővel illetve nyár is van. Van hogy megizzad. Eddig vízzel mostam át a 2het alatt mióta itthon vagyunk úgy 2-3x de ha teszek rá egy csepp Sampont nem hiszem h baja lenne tőle.

2019. júl. 19. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!