Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha miközben énekelek,...

Baj ha miközben énekelek, kislányom játszik? Csak pár pillanatig figyel rám utánna megy tovább.

Figyelt kérdés
Mióta mászik, totyog nem akar megállni. Mindig megy, tesz - vesz. A mondókákhoz is ritkán van kedve. Erőltetni nem akarom pedig tudom milyen fontos lenne...
2019. júl. 22. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy megy... Az izgalmasabb! Attól l meg hiszem hogy van ertelme beszelni hozzá vagy énekelni mert nem nez a szemembe. Az lenne nem normalis ha egyhelyben maradna.
2019. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam. Csak annyi olyan videót látni hogy egymással szemben ül anyuka és baba, anyuka énekel neki, baba meg nevetve-tapsikolva nézi. Azt hittem én rontok el nagyon valamit.
2019. júl. 22. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Én is láttam videókat... a fiam viszont nem látta őket, ahogy a te lányod sem :)
2019. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk se ulnek meg. Olvasnék nekik, állatokat mutogatnék, mondokaznánk de semmi. Gondolom később érdekli őket Majd.
2019. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha nem mondókáztam, soha nem énekeltem és nem is nagyon meséltem a fiamnak. És mégis megvan, okos, ügyes. Mindenki mondja, orvosok is, hogy milyen okos a korához képest. És nem azért nem énekeltem, mondókáztam, vagy meséztem, mert nem akartam, akartam én, csak a kisfiam közölte, hogy anya inkább ne. :D Pedig nincs rossz hangom és az olvasással sincsenek gondjaim. Őt egyszerűen nem érdekelte, nem kötötte le. Van ilyen. Ő is inkább a játékot részesítette előnyben. Ne erőltesd, mondóka nélkül is fel fog nőni! :)
2019. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!