Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már megszerette a fürdést,...

Már megszerette a fürdést, most megint sír. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 10 hetes. Amikor hazahoztuk a kórházból gyűlölte a fürdést, nagy visítások voltak, aztán valamikor pár hét után megszűnt a dolog, lassan elkezdett mosolyogni is közben, hasra téve pedig lubickolt erőteljesen.

Az utóbbi pár napban visszatért a vigasztalhatatlan sírás, alig lehet fürdetni.

Trauma tudomásom szerint nem érte, nem esett bele a vízbe, vagy ilyesmi. A fürdetést ketten csináljuk párommal, mindig békés, meghitt közös program...

Az oltását nemrég kapta, de nem fájlalta a lábát, nem lázasodott be, aznap és még napokra rá is boldogan fürdött...


Egy dolog merült fel bennünk, eleinte egy szobában aludtunk vele, pár méterre volt az ágyunk az ő kiságyától, nemrég költöztünk ki a nappaliba aludni. Lehet, hogy ezt érezte meg, és tudja, hogy fürdés után esti alvás van és nem leszünk már ott? Túlkombinálom?


Vagy volt valakinek ilyen, mitől oldódott meg?


2019. júl. 22. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet túlfáradás?
2019. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam erre, de ma aludt majd egy órát másfél órával fürdés előtt, és mégis csinálta..(néha semennyit nem alszik napközben, és olyankor mégis vidám volt :( )
2019. júl. 22. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisérletezettek, hogy a melegebb vagy a hűvösebb vízet szereti. Az első pár hétbe amikor fürdettem a kislányomat, mindegy volt neki hogy melegebb vagy hűvősebb a víz, aztán egyszer csak elkezdett nyüglődni, és kiderült, hogy nagyon meleg vízbe szeret fürdeni, most csak akkor sír amikor véget ér a fürdés, és ő is úgy lubickol mint egy kis béka.

2019. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezen gondolkodtam most én is, hogy mikor visszajöttek a melegek kicsit hűvösebbé tettük a vizét... de lehet, hogy ő a 40 fokosat szereti hőségben is. Mondjuk én is olyan vagyok, hogy télen-nyáron tűzforró vízben fürdök, lehet hogy "örökölte" :D Ma kipróbáljuk.
2019. júl. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!