Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kössem le az egy éves...

Mivel kössem le az egy éves lányom? Nem érdekli semmi mindig velem akarna játszani. Tietek mivel játszik?

Figyelt kérdés

Férjem szülinapja lesz és majd főzni és sütni szeretnék neki mert azt mondta ne vegyek semmit és nem is hiányzik neki semmi nem tudnék semmit venni.

Mindig oda jön ahol én vagyok és nyukal mindenhez nem lehet tőle főzni nem is szoktam.

De most nagyon szeretnék.

Barátok mind nyaralnak anyukám pont holnap nem ér rá mert valami dolga van. Nem tudok senkinek szólni hogy vigyázzanak rá és nem is nagyon marad meg senkivel


2019. júl. 23. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

A lenti fiókban garázdálkodhat, abban szokott turkálni...


Vagy a hátamra veszem...


Vagy az etetőszékben adok neki valamit...

2019. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk ezek működnek:

-etetőszék, laptopon Bogyó és Babóca

-addig főzök, amíg alszik

-egy fiókot kipakolhat

2019. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Én együtt főzök vele. Persze csak olyat csinálhat ami nem veszélyes.

Pl. Kihozza nekem a burgonyát,hagymát a kamrából. Én hámozom, ő adogatja. Megkeni a pogácsa tetejét,sajtot szór rá,stb. Nem lesznek olyan szépek,de kit érdekel. Lassabban haladunk és maszatosabb lesz minden, de olyan jól szórakozunk.

2019. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk úgy működik, hogy délelőtt egyedül kell elfoglalnia magát, amíg végzek minden házimunkával. A délután az övé. Hozzá lehet szoktatni ehhez, ha hisztizik, nem foglalkozol vele.
2019. júl. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!