Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő volt mire megszoktá...

Mennyi idő volt mire megszoktátok 2 gyerekes családként az életet? Nagyon nehéz volt összehangolni a két gyereket?

Figyelt kérdés
Főként ahol kis korkülönbséggel születtek a babák. És külső segítség nélkül.
2019. júl. 23. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
2 hónap volt kb.
2019. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

4 hónapos a kicsi, de még nem tartunk itt. De biztos én vagyok béna.

Nem alszanak véletlenül se egyszerre, nehéz elindulni akár a játszótérre is. "Ne ordíts, ne keltsd fel, most altattam el..."

2019. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Az első 6 hét volt pokol, pedig majdnem négy év a korkülönbség. Aztán egyre könnyebb lett. Most 8 hónapos a kicsi, viszonylag jól megy már. Hétköznap napközben egyedül vagyok velük, a férjem este fél 8-kor ér haza. Nagyszülők messze.
2019. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
2.5 év a korkülönbség, nálunk nagyon hamar ment az összeszokás. Délután egyszerre alszanak 2 órát, addig én is relaxálok. Nincs féltekenység sem. (3 éves a nagy)
2019. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
13 hónap van köztük, az eleje sem volt nehéz, azóta sem. Most 6 hónapos a kicsi, 19 a nagy, reggel kb egy órával kel később a nagy, a kicsi bőven tud szopizni, kiélvetni, h csak én vagyok. Délelőtt sétálunk vagy udvaron vagyunk, a kicsi alszik közben. Ebéd együtt, alvás 2,5 óra fixen együtt (néha én is). Délután megint udvar, v medence, esetleg játszótér, aztán jön apa, este együtt fürdenek, együtt vacsiznak. Imádják egymást. 😊
2019. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Úgy látom én leszek a kakukktojás, de még most sem szoktak meg (3 és másfél). Igaz egy kert sokat segítene, kb egy évig felváltva aludtak, a panelből így nehéz volt kimozdulni, míg a kertbe azért bébiőrrel kimentem volna. Felébresztik egymást, folyton pisszegni, most már együtt őrjöngenek ha bent vagyunk (2 fiú), a szomszédok miatt kell folyton rájuk szólni. Vagy amíg a nagyot pisiltetem, a kicsi úgy veri a földet hogy a szomszéd már felkopog..
2019. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
2 hónap. 6 a nagy... olykor még rá kell szólni, hogy ne kiabáljon a szobaajtó előtt ha alszik a kicsi. Meglett a rendszerünk és a kicsié ia alkalmazkodott hozzánk.
2019. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
22 hónap van a két gyerek között. A kicsi most 4 hónapos. Igaz az első 6 hétben volt segítégem,mert császáros voltam és nem emelhettem a nagyot. Kb a kicsi 2,5 hós korára szoktunk össze. Persze vannak nehezebb napok,de amúgy szuper minden. Megvan a saját napirendünk. Szerencsére délben egyszerre alszanak 2-3 órát.
2019. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!