Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010 március elején szült...

2010 március elején szült anyukák, hogy vagytok? Szépen fejlődik a baba? Megszoktátok már, hogy bővült a család?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 14:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Jól vagyunk,sajnos a baba lusta szopizni így hát fejem a tejet meg kap még tápszert is a kislányom,március 6-án született 2890 grammal,pénteken már 3860 gramm volt és 3 centit nőt
2010. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Én fiam is márc 6-án született, 3600g-al, épp ma lesz méricske, így csak azt tudom, hogy ruhástól 5200 g. Az én drágám nagy zabás, ha lehetne 0-24 órában a cicin lógna. Furcsa mert nem kellett megszokni, hogy többen vagyunk egyel, inkább most visszagondolni furcsa, hogy milyen volt mikor nem volt:)

Megszokni csak az éjszakázást kell... azt nagyon utálom!

2010. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Akkor nálam valami nem stimmel 3700g-al született, 3500g-al jöttünk haza és most 4 hetesen 4005g? Ő nem hízott 1 kilót!

Egészséges és szépen eszik a doki a súlyával is meg van elégedve!

Március 8-án született.

2010. ápr. 5. 14:52
 4/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Folytathatánk ezt a kérdést, nem?!

Az én leánykám is március 6-án született.:)

Most hogy vagytok?


Boldog babázást!

2010. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Én kisfiam is március 6-án született:D

Állandóan dumál és vigyorog:D. Nemrég felfedezte a babát a tükörben, imádja, hangosan visít, kacag neki:D

Kezd forgolódni, oldalra már megy neki, 1x 1x hasra bukik, de az sztem csak véletlen.

Nagyon nagyon nagyon türelmes jó baba, csak akkor van nyafi ha álmos vagy éhes.

Hatalmas nagyfiú szerintem, 6900 gram volt egy hete (3600al született), egy ciciperverz:)))) most váltottunk 68as rucikra (nem tudom hány cm, holnap meg is mérem:)


Ti hogy vagytok? Mekkorák vagytok?

2010. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Az én leányzóm is vicsítozik, sikongat, ő is nagyon örül a babának a tükörben.:) Gagyarászik, amikor a cicin van imád magyarázni. Oldalra fordul, főleg ha szopizunk (fekve) akkor nagyon tud oldalra vetődni a cicire...:)Mi egy hete voltunk 3 hós mérésen és oltáson, akkor volt 6000 gr és 62 cm. 3450 gr-mal és 52 cm-rel született.

Eleinte volt többször sírós esténk hasfájás miatt, talán ez már múlóban. Mi is nyugodtabban várjuk az estéket...:) Most egyfolytában a kezét eszi, képes akkor is benyomni amikor elengedi a cicit. Apával mintha látnánk valami fehéret az ínyén, de védőnő szerint (látatlanban) még nem fogzik...

2010. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

17:51-es voltam.


Lilla baba anyukája

2010. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most hogy vagytok? Lilla baba jól van? :-)

Az én kislányom már 7 és fél kiló, nagyon nyugodt még mindig, egyfolytában fel akar ülni, de nem forgolódik. Kicsit aggódtam, hogy miért nem de az orvos azt mondta nem kell aggódni mert szépen fejlődik. Ő nem szeret hason lenni és én nem is erőltetem.

Gögyörézik és nagyon sokat mosolyog, sőt ha nagyon tetszik neki valami hangosan kacag amitől én elolvadok!

2010. júl. 13. 13:05
 9/37 anonim ***** válasza:
2010. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

szia! Az én lányom március elején született, most 6 és fél kiló és 63cm. Igazából ő sem forog még. Hátáról az oldalára, és onnan vissza az profin megy. Néha sikerül is a hasára fordulni. Bár nekem úgy tünik hogy rájött hogy ez hova vezet (utál hason lenni) és erőlködik, hogy véletlenüll se forduljon át. meg egyzer már sikerült a hasáról is átfordulnia.

Imád kiabálni, sikongatni. Kacagni még csak 2x sikerült. De majdnem kacagás már volt több is. Amúgy folyton vigyorog, fülig ér a szája. És ő is mindig fel akar ülni.

2010. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!