Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódó anyukák! A baba születé...

Aggódó anyukák! A baba születését követően mennyi idő telt el, mire megszoktátok a baba körüli állandó aggódást? (én legalábbis nagyon aggódók mindenen)

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 20:24
 1/4 sandrachnologic ***** válasza:
1 honap kb. Addigra beállt a ritmusunk, felismertem mikor miert sir stb. Az első betegseget viszont megszenvedtuk 6 hónaposan, 2 hétig volt beteg a végére én szo szerint gyomorfekelyt kaptam, ami csak masfel honap gyogyszerezes utan mult el. Azota mindent lazábban veszek, egyszeruen tudja az ember lánya egy idő utan, hogy mi az amit meg nem kell komolyan venni es mi az, ami utana jarast igényel. 😊
2015. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb 1,5 hónap. persze azóta is aggódok minden kis apróságon de azért már nem annyira mint az elején :)
2015. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az aggódós anyukàk sajnos gyakran találnak olyasmit, amin lehet aggódni. Pl. én olyan 11 hó körül kezdtem lazulni, mire a hozzàtàplàlàsi mizéria jobbra fordult, vagyis elkezdett rendesen enni a gyerekem.
2015. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig van min aggodni, de mire kepes voltam elfogadni, h eletben tudom tartani a gyereket es ez normalis, marmint mined ami egy csecsemovel jar es ne akarjak kiugrani a 10.rol az kb 4 honap volt, nalam. Most 4 eves es mara szuper laza vagyok, de ehhez sokat kuzdottem magammal.
2015. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!