Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 9kg-os babának milyen gyerekül...

9kg-os babának milyen gyerekülést ajánlanátok 30ezer alatt? Csak városon belül, boltba járáshoz használnánk.

Figyelt kérdés
Köszi, nem a 80-100ezres kategória érdekel, a kioktatás sem kell. lorelli, nania márkákat néztem. Valakinek véleménye ezekről?
2019. szept. 1. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár használtan is kapsz szerintem egy középkategóriás ülést. Nézz körbe a helyi adok-veszek oldalakon.
2019. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Nania van 0-18kg-os, már a 2. gyerek használja, teljesen jó. A nagynak volt FP, meg mittudoménmilyen nevű ülése is, de eladtuk mind, mert csak ezt szerette, sajnálta is, hogy kinőtte. Most a kicsi utazik benne, ő sem panaszkodott még eddig.
2019. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős az a gyerek? A súly nem túl releváns. A centi meg a kor inkább.

Csak viszonyításképp: az én fiam egy évesen volt 9 kiló. 10 hónapos volt mikor kapott egy autósülést a hordozó helyett (0-18-ast), de konkrétan elveszett benne. Azokban az a jó, hogy háttal is köthetők. Mindenképp olyat nézz ami a korának megfelelő és nem feltétlen a súlyának.

2019. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Caretero Scope (0-25 kg) volt mindhárom gyereknek. Dönthető, mi nagyon szerettük. Kb. 27 ezer Ft újonnan.
2019. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

8 hónapos. Ezt a 3-at néztem: [link]

[link]

[link]

2019. szept. 1. 16:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezekről esetleg vélemény, tapasztalata valakinek?
2019. szept. 1. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Emagon nézz szét.Olcsóbb és jok vannak.
2019. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a linkeltek közül bármelyik jó. Isofix van a kocsiban? Mert ha nincs azt kell megnézni hogy anélkül is használhatóak e.

Illetve nővéremék úgy jártak hogy az isofix nem is volt benne az árban! Külön kellett megvenni. Szóval érdemes ezt is megnézni. Mert akkor meg már ugyanitt lehetsz mint egy drágábbal.

2019. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!