Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudtok olyan pelenkázó táskát,...

Reni 28 kérdése:

Tudtok olyan pelenkázó táskát, amit esernyő kocsira lehet tenni, és nem kicsi?

Figyelt kérdés
Van egy amit a másik babakocsihoz kaptunk, csak túl kicsi, olyat szeretnék amiben minden elfér, és vannak rajta zsebek.
2019. szept. 3. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Skip Hop Chelsea hátizsákunk van, amit a babakocsira is fel lehet tenni. Nem olcsó de a márkának van nagyon sok modellje és többnyire egészen nagyok.
2019. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap írtam egy másik kérdéshez, hogy nekem Fillikid pelenkázó hátizsákom van és eszméletlenül szeretem. Iszonyat praktikus, stapabíró, masszív, ezermillió zsebe van, mindent kulturáltan bele lehet pakolni és szerintem szép is, bár ez gondolom egyéni. Az elején hőtárolós zsebek vannak. És nem volt egy őrült összeg, 8900 Ft-ért vettem.
2019. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek 🙂
2019. szept. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!