Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudtok ajánlani olyan esernyőr...

Tudtok ajánlani olyan esernyőre csukható babakocsit, amelyik a következőket tudja: könnyű, összecsukva ford fiesta csomagtartóba befér, a háttámlája kényelmes, dönthető és van karfája? Ha ezek után még olcsó is. ;)

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Bertoni Fiesta
2016. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem ,de ha találsz akkor sem drága: Euro cart Infinity ennek van több hasonmása, de azok hibásak egy idő után: Babaywelt Moon. Többször olvastam, hogy lejt az egyik oldala.
2016. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat Babywelt Moon
2016. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szuper! Nagyon köszönöm!!! Most van egy graco, szeretjük, pont azért, mert tágas, kényelmes, nagy kerekei vannak, és hatalmas alsó kosara. De sajnos muszáj pont ezért egy kisebb, ha autóval megyünk. :)
2016. júl. 21. 07:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Quinny Zapp Xtra

Esernyőre csukható, és még egyszer félbe, teljesen hátra lehet dönteni az ülést, és ráadásul még szembe is lehet fordítani. Karfát lehet kapni hozzá külön.

Jó, mondjuk ez annyira nem olcsó, de használtan jó áron ki lehet fogni, mi is úgy vettük.

2016. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :) Sajnos a háromkerekű nekem nem vált be, de egyébként valóban jó kis fejlesztés, minimál helyet foglal. Még nem döntöttem, melyik legyen, nagyon örülök a véleményeknek! :)
2016. júl. 22. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos itthon csak háromkerekű kapható, pedig az USA-ban négykerekű verziót árulnak, én is jobban szerettem volna olyat. Bár így, hogy ez nekünk csak az utazós babakocsink, elvagyok a három kerékkel is :)
2016. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eurocart Infinity Líra 4 kerekű változata, Peg Perego Pliko Mini ( ehhez sajnos venni kell ),Peg Perego Pliko P3 ( 8 kg körül van )meg még talán Bébé Confort Loola, de ez nem könnyű, olyan 9-10kg.
2017. máj. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!