Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok ajánlani nagyobb,...

Tudnátok ajánlani nagyobb, jól pakolhato pelenkázó táskát?

Figyelt kérdés
A jelenlegit a babakocsihoz kaptuk, de belül egybe van az egész, nincsenek külön részei, mindent csak ömlesztve lehet belerakni, atlathatatlan
2019. szept. 2. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A mi babakocsinkhoz is ilyent adtak. Inkább vettem egy Chippolino pelenkázó háti táskát. Sok rekesze van és nekem praktikus.
2019. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fillikid pelenkázó hátizsákot vettem. Szerintem nagyjából ugyanolyan mint a Chipolino (van az ismerősi körben) viszont sokkal masszívabb az anyaga. Iszonyatosan szeretem, elegáns de mégis praktikus. Ezermillió zsebe van, masszív, strapabíró, vízálló, csak dicsérni tudom. Az elején hőtárolós zsebek vannak, amik hidegen vagy melegen tartják a cumisüvegeket. Úgyhogy én azóta mindenkinek ezt ajánlom, több ismerősöm is vett és mindenki dicséri. Nagyon gagyi az a táska amit a babakocsihoz kaptunk, ezért kezdtem keresni én is valami jobbat.
2019. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!