Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok gyerekülést...

Ajánlanátok gyerekülést ~15000Ft-ig kb, ami nem isofixes?

Figyelt kérdés
15-36kg-ig,egy régebbi autóba lenne beletéve, isofixes rögzítés nem lehetséges.
2019. szept. 12. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Második autóba (ritkán használjuk) én is nézegettem az olcsóbb üléseket, de őszintén szólva még én se ülnék bele.

Így vettem inkább egy komolyabb használt, de jó állapotú ülést. Ilyet 20ezer Ft körül azért már ki lehet fogni. Maxi Cosi, Besafe, Römer, cybex, szerintem ezek között keresgélj. Ami lényeges, h megtekintésnél vegyétek le a huzatot az ülés minden részéről, h lásd ha törött v sérült. Minden állítási lehetőséget próbálj ki rajta, h könnyedén megy-e, illetve működik-e. Ja, és ha megteheted, próbáld bele a gyereket.

2019. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van. Kicsit drágább, mint amit megadtál, de teljesen meg vagyunk elégedve vele. Másféléves a kiscsajjal használjuk.

2019. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nania ülést néztünk a Brendonban. 14900Ft,és új. Nem koszos, nem használt, nem balesetes.
2019. szept. 12. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is néztük az olcsóbbikat, de nálunk az eladó nem ajánlotta. Azt mondta, hogy gyenge a rögzítőrésze, sokan panaszkodtak rá, hogy hamar eltört, így mi a drágábbikat vettük meg. Azt a +5000 ftot megért, hogy ne kelljen 2 hóna múlva cserélni.
2019. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Biztos nem ültetném ilyenbe a gyerekemet, egy 5 perces útra sem. Menjetek inkább gyalog akkor, biztonságosabb...
2019. szept. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne biztonságos? Az európai biztonsági szabványoknak minden ülés megfelel. Különben nem árusíthatnák. Néztük a drágábbakat is. Semmi különbség nem volt. Ja de, mégis: párnázottabb a háta meg a feneke alatt. Ez ér +60ezret?
2019. szept. 13. 08:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis tudod h milyet szeretnél, minek írsz ki ilyen kérdést? Menj be egy bababoltba ahol többféle típus van + az is ami neked tetszik, kérd ki az eladó véleményét és vedd meg amelyik szimpatikus.
2019. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!