Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert kocsik. Tényleg olyan...

Kunert kocsik. Tényleg olyan szörnyű?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok tisztában a babakocsikkal, kinézetre eddig a kunertek tetszenek, de annyi rosszat olvasni.

Igazából már a Kunert ára is sok nekem egy babakocsiért, de ez még a maximum àrkategória.


2019. szept. 13. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt kunertem, nagyon nehéz volt és a sport része alig irányítható.

Most ilyet vettünk , eddig nagyon tetszik és kedvező az ára:


[link]

2019. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Most nem azért de mennyi egy Kunert szett?? 100 ezer Ft? Ennyiért felmész jófogásra és Cybexeket, Peg Peregokat, Stokkekat stb vehetsz meg komplett szettben. Ezerszer inkább vennék egy megbízható márkából használtat mint egy ilyen lengyel Kunert gagyit újonnan...
2019. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Mi használtan vettünk egy kunertet 25 ezerért, egy év után ugyanannyiért adtuk el. Bolygósítható kerekei voltak, így könnyen lehetett irányítani. Szerettük. De! Hatalmas, ami nekünk nem volt gond, mert nem kellett emelgetnünk, összehajtanunk (akkor nem volt még autónk). Itt-ott leszakadt a patent, pelenkázó táska merevítése nem bírta a mosást, csapszeget is kellett cserélni. Ha gyakran kellett volna autóba raknunk vagy bármi miatt emelni, akkor nem ezt választjuk. Azóta volt szerencsém quinny, mountain buggy babakocsihoz is. Utóbbiból ráadásul a hármas ikres verziót használjuk. Érezni a felépítésükön, hogy ezek strapabíróbb, minőségibb kocsik, könnyebb tolni őket terepen. De anno a városban tologatni, órákat korzózni a környéken megfelelt a kunert is.

Ha egy új kunert és egy használt markasabb közül kellene választanom, akkor az utóbbit választanám. Arra figyelj, hogy nem jók (nincs is töréstesztjuk) a kunerthez adott babahordozók, így én nem is használnám őket. Láttam párat, nem ültetném bele a gyerekem

2019. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kell lépcsőn hurcolni és kocsi csomagtartójába préselni, akkor jó a kunert is. Ha meg igen, akkor marketplacen meg babakocsis csoportoban találsz használtan olyat is, ami élhetőbb ebből a szempontból.
2019. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!