Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyek azok a kocsik, melynek...

Melyek azok a kocsik, melynek a váza lapra csukható és az autós hordozó egy mozdulattal rápattintható?

Figyelt kérdés

Nagy lányom sulis, ha a kicsivel, jövő év elején születik, viszük és hozzuk a suliból jó lenne nem cipekedni a nehéz autós hordozót, hanem csak kivenném a vázat és ráraknám.

De nem tudom mely márkák gyártanak ilyen kocsit.


2018. szept. 25. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Kis faluban élünk nem ide jár suliba, hanem a közeli városba (15km). Mindenképpen vinnünk és hoznunk kell majd.
2018. szept. 25. 21:24
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szűkítsd tovább, mert minden 3 in 1 kocsi tudja ezt!
2018. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A miénk sajnos nem. Nem is tudom mi a neve, de egy hatalmas, robosztus, nehéz, alig irányítható valami. És 3 az 1-ben.

Tehát akkor a többi tudja. Köszi. Nem tudtam.

2018. szept. 25. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Graco symbio
2018. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Peg perego book is ilyen.
2018. szept. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

létezik a nania hordozóhoz egy lapra csukható kicsi váz. Nem babakocsi, lényegében csak a hordozót tudod rátenni, de kb pont erre találták ki:

[link]

2018. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a te 3:1-ed, de tényleg minden most kapható tudja ezt. Lehet h a régebbiek nem, esetleg a tied is olyan? Ez manapság alap. :)
2018. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!