Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke V3 vagy Roan bass soft?

Stokke V3 vagy Roan bass soft?

Figyelt kérdés
Miért?

#StokkeV4 #Roan bass soft
2019. szept. 15. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A stokke xplory v3 már egy elég régi kiadású babakocsi. Használtan már kevés az olyan ami szép állapotú. Inkább v5-ben gondolkodnék mint 3-ban ha stokke :) A másik fajtát nem ismerem de az újonnan úgy látom kevesebbe kerül mint egy stokke használtan. Stokke-m van, imádom de csak is kizárólag városban használható :)
2019. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A sport része mennyire kényelmes? Milyen hosszú sétákra/kirándulásokra mentek vele?
2019. szept. 16. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt Xplorynk (igaz a legújabb), nem szerettük. Vagyis én nem szerettem:D


A sportrészt nem is használtuk, a lányom 2 hónapos korában váltottam Trailzre. Egyszerűen nem volt jó, tényleg csak a tükörsima járdán ment el gond nélkül. Nem volt könnyű ki-bepakolni a kocsiból/kocsiba, a mózest sem találtam elég nagynak, a kerekei picik voltak, ezért pl télen nem is hiszem, hogy tudtuk volna gond nélkül használni. Szóval mi váltottunk a Trailzre, ami már fényévekkel jobb volt (más kérdés, hogy azt most tavasszal szintén cseréltem egy rosegold Cybex-re:D).


Szóval Stokkéból és csak a Trailz-t venném, de ha tényleg gyönyörű és szuper babakocsit szeretnél, akkor az új Cybex Priam-ot javaslom.


(A 2. márkát nem ismerem, amit írtál, de képek alapján nekem túl műanyag az egész.)

2019. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem Stokke Xplory v6 kiadású kocsim van. Mi még a mózest használjuk, pici a babóm. Egyenlőre a ház körül sétálunk, boltba voltunk. Kocsival is szállítottuk már gond nélkül ki-be raktuk a csomagtartóból. Nálunk is vannak olyan járda szakaszok ami nem tükörsima de nem rázkódik egyáltalán. Szuperül irányítható, főleg a boltban. :) Pakoló része is jó nagy. A trailz az terep babakocsi. Ha rosszak az útviszonyok akkor azt választanám :)
2019. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!