Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen kengurut hordozót...

Milyen kengurut hordozót vegyünk, 1 hónapos kortól lehet már?

Figyelt kérdés

mamas and papas morph babahordozó kenguru

ezt a tipust néztük ki van valakinek ilyen vélemény esetleg köszönöm



#kenguru #Mamas and Papas #morph babahordozó
2019. szept. 21. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Kengurut ne vegyetek. Hordozni kifele nem ajanlott ennyi idosen pláne! Ekkoranak talan kendő a legjobb de a lenyeg h tertol terig tartsa a hordozo es befele nezzen es c alakban lehessen a háta!
2019. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
1 hónaposan vagy rugalmas vagy szövött kendő a legjobb ababa számára. Később,mikor nagyobb lesz,lehet váltani masik eszközre,de többnyire szükséges,hogy biztosan tudja tartani a fejét,tudjon ülni ilyesmik. Illetve van egy két gyártó,aki ajánl hordozót újszülött kortól pl Liliputi Lili-tai, de ortopédiailag a legjobb a gyerek számára ilyenkor a kendő.
2019. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Mi szövött kendőt használtunk, imádta
2019. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk rugalmas kendő volt. 3 hónapos korától Magyarinda csatos.

Kifelé hordozni tilos.

2019. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Én Little Frog kendőt vettem, az előző gyerekkel Amazonast használtunk, árban mindkettő olcsóbb kategóriás, kifejezésre kisbabás kendő. A naggyal utána csatosra váltotunk 8 hónapos korában.


A kenguru árt a gyerek gerincének.

2019. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Annyira undorito emberek vannak ezen az oldalon (nem neked szól kérdező) jottek a kengurusok mindenkit lepontozni csak ettől meg szétcseszitek a gyereketek gerincét...
2019. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kit pontoztak le, és kik a kengurusok?

Amúgy ez a kenguru név kétes, mert van, aki a mei tait és a csatit mindet kengurunak hívja.

Én nem pontoztam le senkit, én írtam hogy Magyarindánk van, ezek a minőségi csatik megfelelők a baba gerincének (Manduca, Emei, Bondolino, Physio stb), nem rosszabbak, mint a kendő. A kendő kényelmesebb sokaknak és a babát jobban körülöleli pl egy belülzsebes kötéssel, ezért érthető, hogy nèpszerű.

De az nem igaz, hogy a csatosakat csak ülni tudástól lehetne adni. Tévhit.

A rossz értelemben vett kenguru (a 70-es években használtakhoz hasonló, amiben vagy kifelé van a baba vagy befelè, de az M-pozíció nem teljesül) minden életkorban káros. Brendonban is árulnak ilyen szrt.

Sok védőnő akár orvos keveri ezeket az eszközöket.

Érdemes a területi hordozós klubba elmenni. Ott kipróbálni és bérelni is lehet és képzett hordozási tanácsadó segít.

2019. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Megnéztem ezt a Morph szörnyűséget.

Ez egy káros, veszélyes eszköz. Semmiképp ne vedd meg. Nézd meg, hogy lóg benne a baba làba. A csípőízületet nem tartja, ezzel ficamra hajlamosít. A baba háta egyenes, a gerince tartja a súlyát. Ga kisfiú, akkor a herék is károsodnak.


A hordozo.hu oldalon nézelődj. De ne vegyél semmit anélkül, hogy ne próbálnád ki egy pár napra és ne hordozási tanácsadó adná.

2019. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Kendő 8 kilós koráig.

Kenguru remélem egyszer elpusztul, nincs kor, aminek ajánlott. Max ha valakinek nincs csont a lábába.

2019. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pici babát ilyenbe nem tennék! Mégy nagyobbat sem. Olvass a hordozásról, Gremese, Liliputi, Magyarinda oldalakon, sok tanács,videó, leírás van fent a hordozásról, rengeteg jó minőségű hordozó közül lehet választani.
2019. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!