Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor tettétek át a babát a...

Mikor tettétek át a babát a sportrészbe? Mennyire tudott már ülni?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányom. Mózeskosárban már nem marad meg, hiába emelem fel a háttámlát, erőlködik és ülni akar. Ez nyilván nem megy, tehát ordít. Ha kell, az egész séta alatt. Autóshordozót a kezdetektől utálja, minden autózásunk rémálom, tehát az se megoldás ha abba teszem.

Hordozni nem hagyja magát, igazából úgy maradna el ha kifelé lenne fordítva, úgy meg a gerince miatt még nem szabad.

Szóval szerintetek megpróbálhatom a sportrészt? Van pillangópárnánk, a fejét tartaná. De igazából baromi erős, fejlett baba, ölben fogva egyenes háttal "ül", egyébként forog minden irányba, kúszni kezd éppen és stabilan áll négykézláb. Doktornőt még nem kérdeztem.


Köszi a segítséget!


2019. okt. 15. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem raktam addig, míg stabilan nem ült. Ugyan majdnem vízszintesig dönthető a babakocsi, de állandóan lecsúszott, hiába döntöttem meg, és látszott rajta, hogy nem kényelmes neki. Autós hordozót használtunk.
2019. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyémek újszülött kortól sportkocsiban voltak, persze vízszintesig döntve. Annyira minimálisan megemelheted szerintem, mint amennyire az autóhordozó is dől és érdemes egy takarót rakni a háta alá.
2019. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nem ült a Mózesbe és az autóshordozóból látott ki de pont ezt a periódust hurciztuk át, mert akkor már abban sem ült. Egy évesen tudtam újra beletenni a babakocsiba.
2019. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5 hónaposan mert már unalmas volt neki fekve, folyton hisztizett és megpróbált kimászni, kapaszkodva felülni. Áttettük a sportba és minden újra érdekes és jó lett. A hordozás nálunk sem vált be, folyton ki akart szabadulni és üvöltött. Védőnőnk is mondta, hogy nyugodtan.
2019. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónaposan tettük döntött háttámlájú sportkocsiba. A mózes már kezdett kicsi lenni és mindig ki akart nézni. Nem kell megvárni, míg stabilan ül. Ha 8-9 hónaposan ül, akkor addig mózesben lenne? Hülyeség.
2019. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majdnem 7 hónaposan tettem át,de inkább már azért, mert szinte kinőtte a mózest, ő szerintem még vígan ellett volna benne, sose reklamált,játszott és aludt a mózesben, meg vigyorgott nekünk felfelé. A sportrészt félig döntve használtuk, azt is ugyanúgy szerette, nagyokat aludt benne. 11 hónaposan tanult meg ülni,akkor ültettük fel benne, de akkor is mi próbáltuk ki, neki jó volt hátradőlve is. Szóval neki mindegy volt, mikor bárhogy beraktuk bekuckózott és tolhattuk kedvünkre :) Még most 19 hónaposan is nagyritkán kint altatjuk babakocsiban, mikor elutazunk valahova. Most is simán hátra lehet dönteni benne, közben magyarázzuk most alvás van,cumi alvóka kézben és el is alszik.
2019. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megdöntöd, belerakhatod. De nem hiszem, hogy attól elégedett lesz.
2019. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

18 hónaposan 😂😂😂 na jó ez elég sarkalatos példa, mert az én lányom szintén utálta a babakocsit, autóshordozót, stb, szóval én hordoztam. Olyan nincs, hogy egy gyerek ne szeresse a hordozást, hiszen minden gyereknek alapvető szükséglete a testközelség. Olyan van, hogy anyuka rosszul köti a kendőt, rosszul használja az eszközt, vagy nem megfelelő eszközt használ, de ezeken mind tud egy hordozás tanácsadó segíteni.


Az én lányom pl utálta a rugalmas kendőt, és a szövött kendőt, karikásban csípőn, csatosba háton szeretett lenni, de nem lehetett ám a kettőt felcserélni, mert az úgy már nem volt az igazi.


Ha elmész egy hordozás tanácsadóhoz, biztos vagyok benne, hogy megtalálja azt a hordozás módot, ami mindkettőtöknek számára kényelmes, és biztos vagyok benne, hogy úgy megszeretitek a hordozást, hogy te se fogod tudni lerakni másfél éves koráig 😍😍😍

2019. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Off: 8as ez nagyon nem igaz, hordozási tanácsadó segítségével és tőle bérelve kipróbáltuk az összes hordozót, a lányom utálta mind, rugdalózott, visított, kapálózott, ki akart szabadulni. Nem minden gyerek bírja ha be van zárva, meg van kötve. A sportkocsi viszont nagyon ász, tátott szájjal figyeli a környezetét, vagy ellazulva a lábát a kapaszkodóra felrakva lazán élvezi ahogy tolom végig a környéken🤣
2019. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 9-el! Az én fiam ugyan szerette ha hordozom, de kb 30 percig. Türelmesebb napjain a 40 percet is kibírta, majd minden porcikájával szabadulni akart. Minden szempontból hatalmas szabadsága vágya van. A babakocsit max 1 óráig bírja, mert megunja az ücsörgést. Neki dolga van...😆


Kérdező az én fiam is utálta a hordozót, idővel ugye a mózest is de a döntött sport babakocsit is mert minden áron ülni akart. Viszont még nem tudott. Így sajnos én hónapokra hanyagoltam a sétát. Kivittem kézben naponta párszor a teraszra, meg ott evett a levegőn, meg letettem egy plédre a fűben. De sajna nálunk csak az hozott megoldást, mikor végre önállóan stabilan tudott ülni.

2019. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!