Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Könnyű vázas sportbabakocsi,...

Könnyű vázas sportbabakocsi, amivel velem szemben tud lenni a baba?

Figyelt kérdés

Van olyan babakocsi, amit könnyen fel tudok tenni a régi típusú villamosra, és átfordítható a tolókarja, vagy az ülése megfordítható?

Illetve van olyan babakocsi, aminek 4 db bolygókereke van? Ez azért lenne jó, mert próbáltam már olyan babakocsit, aminek átfordítható a tolókarja és így hátulra kerültek a bolygó kerekek és nem tudtam irányítani.

Köszönöm!



2019. okt. 15. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Cybex eezy s twist. Konnyu,az ulese megfordithato,hattamlaja teljesen dontheto
2019. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ! Nagyon tetszik. Főleg, hogy teljesen lefektethető, mert a kislányom hypoton és még nem ül. Ha alszik, akkor szeretem neki ledönteni.

Egyedül az ára az, ami sok nekünk:(( esetleg valami hasonló olcsóbb árkategóriában? Vagy ami régebbi és árulnak használtan?

2019. okt. 15. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit szansz ra,Jofogason,Facebook marketplace-en szokott lenni hasznaltan. Most 62 ezerert lattam,de multkor volt 50-ert. Nekunk Cybex Iris van,az is nagyon jo,de az nehezebb, 9,5 kg. Bar meg az is konnyunek szamit. Mast nem tudok igy hirtelen,nekem is ezek voltak a szempontok ami alapjan valasztottam. Plusz,hogy autosulest is lehessen racsatlakoztatni. Esetleg Quinny Zapp?
2019. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szekerka85 válasza:
caratero navigator , mindkét oldalról felhelyezhető részek kicsi könnyű és kényelmes a keretedbe belefér
2019. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tetszik kinézetre, és az ára is jó lenne, de ez egy kicsit nehezebb kocsi, mint amit kerestem.

De arra jutottam, hogy nagyon ritkán van olyan, hogy lépcsős busszal-villamossal utazunk, akkor meg majd kérek segítséget.

2019. nov. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!