Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik olyan sportbabakocsi,...

Létezik olyan sportbabakocsi, amibe a még ülni nem tudó babát is bele lehet tenni?

Figyelt kérdés

7hónapos baba.

Olyasmire gondolok, mint pl. a pihenőszék. Annyira legyen dönthető. Írnátok márkát és árat.

Itt a környékünkön csak Brandon van, ahol ilyesmit lehet venni.

Bocsi,ha már volt hasonló kérdés!


2019. jún. 21. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Márkát nem tudok írni, de elég sok sportkocsi dönthető amit én tudok.
2019. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében mindegyik, ami több fokozatban, közel vízszintesig dönthető. Vagy pedig kagylóüléses, ahol az egész ülést egyben döntöd.


Utóbbi nekünk espiro vector lite volt, előbbi pedig egy carena sport kocsi.

2019. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami hevederrel állítható pl Cybex, Hauck. Nézzetek szét, a háttámlája mögött látod, ha hevederrel lehet állítani. Szerintem a többség ilyen de nem vagyok benne biztos. Szóval ezt tudod csak egy kicsit emelni. Vagy a honlapjukon is kiírják hogy 3-5 fokozatban dönthető vagy hevederrel állítható. Az árkategóriát azt csak te tudhatod illetve egyéb szempontokat.
2019. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. jún. 21. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Pliko volt a nagyoknak és van a kicsinek is most. Nagyon szeretem. Szinte vízszintesig dönthető, hamar össze lehet csukni. Most 2 évesen is elfér benne.
2019. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén Peg Perego Pliko. Én is imádom.
2019. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cam Compass - egy mozdulattal nyitható és csukhato, nagyon könnyű és kicsi, lehet húzni mint egy bőröndöt, akár teljesen dönthető ha pl bealszik a gyerek. Használtan 40 körül már lehet venni.
2019. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!