Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baby stroller babakocsit...

Baby stroller babakocsit lehet kapni pesten?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek a kocsik de csak aliexpres-en és amazon-on találtam, viszont netről nem akarok kocsit rendelni, főleg ilyen árakon, de beírom a keresőbe és magyar oldalt meg áruházat nem találok
2019. okt. 24. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami márka esetleg? A stroller angolul babakocsi úgyhogy gondolom ez nem a márkanév... Alin nagyon népszerű a Hot Mom, jófogáson árulnak belőle egy csomó fajtát. Ez egyébként a Mima Xari és a Stokke Xplory szerelemgyereke, mindkettőt forgalmazzák itthon. Egy másik népszerű Alisnak a Luxmomnak, Babyfondnak, nézz szét a Babakocsigyár honlapján. Annyit hozzáteszek, hogy ha magyar webshopon keresztül veszed sem lesz rá szervíz meg értelmes garancia, úgyhogy majdnem mindegy, hogy Aliról vagy Amazonról veszed vagy itthonról.
2019. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom hogy azt jelnti, csak amiket én néztem azokhoz annyi volt írva hogy baby strooler 3in1

Bár az feltűnt hogy különbözőek de nincs tipus név, de akkor gondolom azétt mert noname kocsik. Amúgy neten sem nagyon akarom venni ezért lenne a legjobb boltban

2019. okt. 24. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!