Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Új, még ki sem csomagolt...

Új, még ki sem csomagolt babakocsikat mennyivel olcsóbban érdemes meghirdetni a bolti árától?

Figyelt kérdés
Nem reklám, ne értsétek félre! :D De egyáltalán nem értek a gyerekcuccokhoz meg úgy mást sem szoktam árulni neten, most hozzájutottam pár babakocsihoz, ki sem bontottam őket. Szerintek mennyivel olcsóbban érdemes meghirdetni az eredeti áruknál, amivel kelendő lesz, de azért nekem is megéri?
2019. okt. 25. 19:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Nekem 350 ezret nem érné meg a nyűg, hogy szarakodjak vele meg tárolgassak ekkora méretű dolgokat ki tudja meddig de neked sok sikert kívánok. A hirdetést azért majd ne ilyen arrogáns stílusban add fel."


Örülök, hogy ilyen menő vagy, hogy 350 ezer nem tétel számodra, nekem középiskolásként tökéletes, több mint 2 hónapot diákmelózom érte :D A házunk meg elég nagy sok mellékpülettel, szóval nem gond.


"Utolsó" Nem, dehogyis, nincs rám hatással az ilyen bolondság :D


Köszi mégegyszer mindenkinek, holnap meghirdeti őket anyu, jobb ha az ő profiljával hirdetjük, minthogy egy fiúéval. :D

2019. okt. 26. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!