Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szeretnék babahordozót!...

Szeretnék babahordozót! Elfogadható áron. Kinek melyik vált be, mire érdemes figyelni? Mennyire hasznos, egészséges a babának?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 08:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Kengurura gondoltam, köszi.
2019. dec. 3. 08:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello, én manduca csatos hordozót vettem használtan 20 ezerért. Én csak sétálni használom itthon nem hordozók a babat, így újszülött korától használjuk.

Nekem ez volt jó választás mert kényelmes, sportos könnyű használni es sztem jól néz ki.

2019. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kenguru nem egészséges sem a babának, sem az anyának.

A hordozó eszköz attól függ, mekkora a gyerkőc, hol tart a mozgásfejlődésben.


Nekünk egy (gremese) mei tai volt otthon. szerettem, bár korán vettem és lényegesen "túlhasználtuk", mint amekkora gyereknek ideális lett volna. Mellé egy kedős podegim volt, ahhoz viszont sajnos későn jutottam hozzá :/

2019. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt rugalmas kendőztem, aztán váltottunk szövött illetve karikás kendőre. Most van egy Liliputi csatosunk, azt is szuper. Ha tudsz keress hordozóházat, ahol tudsz próbálgatni, mindenkinek más a kényelmes.
2019. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is egy gremese-mei-tai van, nagyon szeretjük. K~n elmés mindenkinek
2019. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!