Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes beszerezni otthonra...

Érdemes beszerezni otthonra egy mérleget az egészséges életmódhoz?

Figyelt kérdés
Vagy fölösleges méricskélni magam?

2019. nov. 2. 02:21
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Érdemes - nem érdemes.

Ezt magadnak kell eldöntened, hogy kíváncsi vagy-e a mutatott adatokra.

Ha mégis lesz mérleged, vigyázz, nehogy függőséget okozzon és állandóan méricskéld magad, mert az már enyhébb elmebaj! - ami aztán elhatalmasodhat.

2019. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igen. En naponta merem magam es felirom a dekankenti valtozasokat egy kis fuzetbe, ez engem megnyugtat, ez legyen a legnagyobb "fuggosegem".
2019. nov. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nincs. 1-2 hetente ha kimegyek anyukámékhoz náluk mérem meg magam. Otthon ott a tükör. Az sem hazudik.
2019. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Mivel a fogyúkúra elsősorban a súlyról szól, ebből adódóan logikusnak tűnik, hogy egy mérleg jó szolgálatot tehet a folyamat ellenőrzésében..
2019. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Én szeretem mérni magam minden nap. Így látom, ha vissza kell fognom magam, mert picit többet mutat. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy van 1-2 kiló ingadozás. De engem jól kontrollál.
2019. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Kaja kiméréséhez érdemes.
2019. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Érdemes. Csak nem szabad túlzásba esni vele. A legtöbb fogyokura ott bukik el, hogy a dietazo naponta méri magát, nem azt látja amit szeretne, ezért néhány nap/hét után feladja. Vegyél mérleget, de csak heti 1x állj rá.
2019. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!