Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 16hónap korkülönbséggel...

16hónap korkülönbséggel milyen babakocsit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Most 1 éves a fiam, ősszel születik a kistesó. Most van egy jó kunert babakocsink, amit szeretek, több funkciós. A fiam már jár. Nem tudom, hogy most ilyen korkülönbséggel venni kellene-e egy testvérbabakocsit, vagy elég lenne testvér fellépő vagy az sem kell? Mik a tapasztalaitok? Amúgy van autónk, védőnőhöz, orvoshoz tudom abba vinni, illetve kertes házban lakunk, igy séta helyett általában a kertben szoktunk kint lenni.

2016. júl. 5. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi az offért de követni akarom a kérdésed. Èn is vàrom a tesót köztük 17 hónap lesz így kíváncsi vagyok mit írnak majd
2016. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
halaszd későbbre a vásárlást,így látod mennyire megy a séta a fiadnak, ha már közeleg az idő és úgy látod szépen sétálgat,elég lesz testvérfellépőt venned,ha úgy látod nem az igazi vagy veszel testvérkocsit,vagy fellépőt és utólag ha muszáj mégis testvérkocsit, vagy hordozókendőt az első hónapokra a kicsinek.
2016. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyerejeim között 17 hónap van.Vettem testvérbabakocsit és nagyon szuper volt Sztem egy 17 hós nem tud még egy óràig àlldogàlni a fellépőn.Sétàlhatott mellettem ha elfàradt beültettem a babakocsiba.Volt hogy el is aludt ő is.
2016. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiaim között 14 hónap van, nem vettem tesókocsit :)
2016. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

...elment a válaszom, mielőtt befejezhettem volna.

Amikor a pici 4 hós lett akkor vettünk egy Peg Perego Aria Twin kocsit...álom volt.

picire csukható, de újszülöttet nem tettem volna bele.

Az első 4 hónapot hordozással oldottam meg.

2016. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk a két fiú között 12 hónap volt és nagyon sokáig használtuk mert ha kirándulni mentünk vagy akárhova ahol hosszan kellet sétálni elfáradtak szóval én vennék.
2016. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!