Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinek milyen hordozó vált be?...

Kinek milyen hordozó vált be? Kendős, kenguru stb.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretném megkérdezni kinek mi vált be hordozással kapcsolatban?

Röviden 3 hónapos baba, nagyon sokat van ölbe, nehezen van el egyedül így elég nehéz a házimunkát megcsinalni.

Próbáltuk már a szövet kendőt, nekünk nem jött be, nehéz felkötni beletenni a babát nem volt rugalmas az anyag.

Tudnátok markát mondani ami szépen tartja a baba fejt, nem csetlik botlik a nyaka és egyszerű beletenni, levenni, felvenni.

Köszi előre is a válaszokat.



2020. jan. 5. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hosszúkendő( rugalmas) , majd mikor ülni tudott Manduca csatos hordozó


Kenguru: amiben legele lóg a lába egészségtelen a babának, kofele fordítva hordozni is az.

2020. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen azt kifelejtettem, hogy egészséges legyen a hordozása a babára nézve.

Bár a gerincemnek sem lenne rossz ha nem rokkannék bele.

2020. jan. 5. 19:01
 3/17 anonim ***** válasza:

Amikor még elöl hordoztam, akkor a szövött kendő jött be legjobban. Macerásabb megkötni, nekem is csak itthon ment, tükör előtt, de abban volt nekem a legjobb a súlyelosztás, és hosszabb távot is tudtam vele menni.

Rövidebb távokra Liliputi Lili-tait használtunk, azt könnyen és gyorsan fel tudtam kötni látatlanban is, akárhol. Pl bevásárláshoz, ha kiszálltunk a kocsiból meg ilyenek. De az hosszabb távon nem volt jó, nagyon húzta a vállamat.

Most már csak háton tudok hordozni, ahhoz viszont tökéletes a Lili-tai.

Sajnos mi hamar kinőttük az elöl hordozós súlyt, pedig imádtam, amikor a mellkasomon szuszogott

2020. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Karikás kendő míg pici, utána Bondolino és Manduca.
2020. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekünk a csatos hordozó vált be. Nem fél csatos, hanem mindenhol csatos 😅 Semmilyen kötözős kendőt nem tudtam magamra kötni. Ez a 6. próbálkozás különben.

Márkát azért nem írok, mert a miénk az egyik legolcsóbb amit kapni lehet és már látom, hogy érdemes lett volna kicsit jobb minőségűt választani. Pl Gremese

Mi csak napi egyszer fel órát használjunk egy esti szundira, de ha többször kéne, akkor komolyabbat vennék.

2020. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*használjuk
2020. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én rugalmas kendőt használtam kezdetben, 3 hónapos korától Magyarinda csatos hordozót használunk. 4 hónaposan tettem hátra, mert már 8kg volt.
2020. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapos kortól Mei tai-val próbálkoztunk, de nem igazán jött be a kötögetés és kényelmes sem volt (hosszabb túrákhoz). Fél éves volt, mikor vettünk egy Fizio love radius csatos hordozót, ami nagyon kényelmes és párom is szereti. Nem utolsó sorban könnyű felvenni. Mondjuk nem volt olcsó, de megérte. Viszont fél éves kortól ajánlott, de elvileg lehet hozzá kapni szűkítőt. Evvel kapcsolatban viszont nem tudok bővebb információval szolgálni, mert ugye nekünk erre már nem volt szükség. Ha szeretnéd kímélni a hátad, a karikás kendőt nem ajánlanám, mert nem egyenletesen terheli a gerincet. Ezért sem használtam én (gerincferdülésem van). De talán a rugalmas kendővel lehet próbálkozni.
2020. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a karikás vált be. Könnyen és gyorsan meg lehet kötni. 4 hónapos korában beruháztam egy hopp-tye megkötős hordozóra. Ezt se túl bonyolult megkötni és apuka kompatibilis
2020. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem van rugalmas, hosszú szovott, rövid szovott (ebből több is), karikás, mei tai (ebből is kettő), onbu, csatos hordozó, csípő ülőke


A csípő ülőket utalom, nem is használom, a csatos jó, de valamiért ritkábban veszem elő, a többit hangulat függően használom. Az egyik rövid kendo (elf), és az egyik mei tai (sweetberry) a kedvencem. Mostanában a kendo kerül legtöbbször elő, mert azzal minden gyerekemet tudom hordozni.


3 honaposnak szovott kendőt választanék, ha csak egyet lehetne

2020. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!