Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy utaztatok 2 gyerekkel az...

Hogy utaztatok 2 gyerekkel az autóban?

Figyelt kérdés
Első gyerekkel mindig hátul ültem mellette, de most nem férek be én is a gyerekülés és az autós hordozó mellé még én is. Hosszabb úton (1-2 óra), jó lenne a picur mellett lenni.
2020. jan. 6. 07:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Lehwt kapni ilyen kis tükröt, amivel ralátsz a gyerekre a hordozóban.

Amugy én elöl ülök. Most jobb, hogy a kicsi is előre néz.

2020. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Egy gyerek mellett is elől ültem, utána ikreink születtek, a három gyerek ül hátul.


Az autóba a kressz szerint a gyerekülés első ülésre szabályosan rögzíthető. Bár a ti esetetekben lehet a hordozót tennem előre. Aki vezet ralat a picire, hátulról te is ralatsz és a nagyot (bár nem tudom mennyi idős és igényli e) is tudod szórakoztatni

2020. jan. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Semmi baja nem lesz a gyereknek attól, hogy nem ülsz mellette, 1-2 órás úton sem, ami még csak nem is hosszabb igazán. Biztosan nem variálgatnék az ülésekkel. Két gyerek hátra, aztán jónapot. Ha eleve csak azért nem ülsz mellé, mert nem férsz oda, akkor gondolom nem is Te vezetsz, ez esetben simán hátra tudsz fordulni ha szükséges, de meg is lehet állni, ha probléma van.
2020. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az elsőnél főleg azért kellett hátul üljek, hogy tudjam szórakoztatni, meg mutatni kifelé az ablakon, mert ha el volt egyedül, akkor mindig hányt... Remélem a kicsi nem ilyen lesz.
2020. jan. 6. 07:53
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Mindig hátul ültek. A nagynak még feladata is volt, kértem, hogy szóljon, ha a kicsi sír (nem mintha nem hallanám ugye ;) ), meg adja vissza a cumiját, ha kiesett, 3 éves volt ekkor.
2020. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Elöl utazt egy gyerekkel is ,ha nem volt el, akkor ültem hátra.

Ha hosszú útra megyünk a nagy ül elölre.

Mi pedig hátra a picivel.

Most fog a pici születni

2020. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

6. Vagyok


A hosszú nem az 1-2 h...



600 km-re szoktunk menni időnlent

Anyósomék 300-ra laknak..- nagy volt, hogy ezen is elvolt.

2020. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
En mindig a pici mellett ultem a nagy meg elol. Sajnos mindketto babakent hanyos volt amig hattal utaztak. Sokszor emiatt sem indultunk el hosszabb utra mert 30perc utan telehanyta a babaulest
2020. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Én is előre tenném a kicsit.Úgy is menet iránnyal háttal kell ültetni.Azért nem árt ha rá látsz.Az én babám 1 hónapos,nem sokat mentunk még,de mindig mellette ülok hátul.Engem idegesítene ha nem látnék rá.
2020. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Ne haragudj, de mekkora hátsód van, hogy nem férsz el középen? Vagy valami matchboxszal rohangálsz? Amíg gyerekülés+ hordozó volt, az opel corsában elfértem a gyerekek között,pedig 90 kg fölött vagyok. Nem volt kényelmes, de elfértem.
2020. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!