Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy utaztatok 2 gyerekkel az...

Hogy utaztatok 2 gyerekkel az autóban?

Figyelt kérdés
Első gyerekkel mindig hátul ültem mellette, de most nem férek be én is a gyerekülés és az autós hordozó mellé még én is. Hosszabb úton (1-2 óra), jó lenne a picur mellett lenni.
2020. jan. 6. 07:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó, ez aztán a kedves hozzászólás gratulálok!


Igaz nekem a nagyfiam 7 éves, ha együtt megyünk valahova akkor ő ül előre, én hátra a 10 hónaposhoz.

Én sem szivesen hagynám hátul, főleg hogy néha szórakoztatni kell hogy kibírja az utat. Vagy épp ledobja a játékát, cumit, amit elöl ülve nem biztos hogy kényelmes lenne vissza adogatni.

2020. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Persze, mert ha elöl van az egyik, neki ugye könnyebb visszaadogatni hátulról? Vagy majd az apuka vezetés közben még a kicsit is figyelje, meg vegye fel a cumit? Vagy minden kilométeren megálltok, hogy felszedjétek?
2020. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es! Nincs nagy hátsóm, de az isofix miatt az ülés muszáj fix pontban legyen, így marad a széleken még kevés hely, ezért középen nincs már annyi, hogy normálisan tudjak utazni.
2020. jan. 6. 12:50
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
A nagy mellettem ül ülésmagasítón, a kicsi hátul gyerekülésbe menetirány szerint az anyósülés mögött. A nagy most kapott magasítót, addig hátul csücsült ő is gyerekülésbe. Ha négyen megyünk, és én vezetek, akkor apa ül hátul a kicsivel, ha apa vezet, akkor én a jobb 1-en, a nagyfiú hátul a tesójával, mert én nem tudok hátul utazni, rosszul vagyok ott. Az esetek 90 %-ában amúgy én vagyok a sofőr, apa autójában nincs is gyerekülés, csak az enyémben.
2020. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
Te nagyon okos! Szövegértelmezés egyes. Mint irtam, a nagy már 7 éves. Ő ugyan mit dobálna le és mit kéne vissza adogatni?😂
2020. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
Gyerekek ülnek hátul. Amikor hazahoztuk őket a kórházból, mellettük ültem, aztán még 1-2 úton, amíg teszteltük, hogy hogyan viselik az autózást. Arra a két útra bepréseltem magam a két ülés közé. Aztán s hordozó ment a vezetőülés mögé, mert így könnyű lett volna hátranyúlni, ha helyzet van. Eddig nem volt szükség rá, pedig sokszáz km van már mögöttünk.
2020. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!