Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gyerekkel autóval éjjel vagy...

Szisztöp kérdése:

Gyerekkel autóval éjjel vagy nappal utaztatok nyaralni Görögországba? Melyik jobb ha van tranzitszallas közben vagy éjjel végig?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Franciaországbol mindig délután indulunk, reggelre otthon vagyunk. A gyerekek meg végigaludják az éjszakát, lehet haladni.
2014. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hosszú út miatt jobb aludni egy tranzitszálláson. Sokat számít a kinyújtott lábbal való alvás. Másnap nem érzed magad mosogatórongynak és újra élvezed az utat. Kisebb a balesetveszély is.
2014. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenre van példa, ez elsősorban egyéni szemlélet (meg persze teherbírás) kérdése. De azért éjjel jobb aludni, mint nappal.
2014. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyerekek bírják a legjobban, bárhol, bármikor elalszanak, ha álmosak. Felnőttként ezerszer nehezebb autóban éjszakázni. Keletre még sosem indultunk neki, viszont sokszor voltunk már Dél-Franciaországban autóval, és vagy megszállunk útközben (ilyenkor nem foglalunk előre, hanem ahol kezdünk fáradni, ott lemegyünk az első településre az autópályáról), vagy pedig még Magyarországon, a határnál foglalunk szállást, mert ha onnan indulunk reggel, akkor aznap estére simán leérünk ( kb. 12 óra az út). Lehet, hogy nektek is ez lenne a legideálisabb megoldás, csak valahol a keleti határon.
2014. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mikor hazajárkáltam autoval Magyarországra, délután munka után elindultam levezettem az 1500km-t délelött hazaértem, és sose aludtam, mert akkor el lett volna cseszve az a napom, visszafelé is ez volt, visszaértem reggel 5re és 7kor már kezdtem dolgozni este 6 ig. szerintem egy felnött ember kibirja, hogy "nem alszik nappal", a gyerekek meg tudnak aludni az autoban
2014. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Azt hiszem éjjel fogunk indulni. :)
2014. szept. 10. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!