Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pihenőszék helyett autós hordozó?

Pihenőszék helyett autós hordozó?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy körülbelül ugyanolyan pózban "ül" a két cuccban a baba, tudom, hogy altatni nem szabad benne, nem is akarom, csak akkor akarom használni, ha mondjuk zuhanyozok vagy összedobok egy gyors ebédet.

Van, aki nem vett pihenőszéket, hanem erre megfelelt az autós hordozó?


2020. jan. 12. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

10-15 perc szerintem nem gond.

Csak ne sokszor 10-15 perc legyen.

Nekünk a nagyobb miatt az oviba az út is 20 perc. Sajnos ha muszáj akkor muszáj.

Ovinál ki szoktam venni belőle,bent pedig persze óvónénik nem tudnak nem betelni vele,szóval nincs 40-50 percet benne .

A gyermekágyi időszakban nekem is előfordult hogy elöntött a vér,addig a zuhany elé tettem ,az ajtót se húztam be.

2020. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a pihenőszék kényelmesebb, ráadásul ha olyant veszel, ami zenél is vagy játékok vannak rajta, jobban elvan benne a baba. De persze az autós hordozó is jó lehet, ha nem sokat van benne. Én azt mondom, ha telik rá, érdemes megvenni, de anélkül sem lesz hátránya a kicsinek.
2020. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bőven megteszi az autós hordozó is, ha csak napi pár percről van szó.

Nem reklámozzák, de pihenőszékben sem lenne szabad annyi időt eltölteni, mint amennyit általában használják, mivel a mozgásfejlődést az segíti, ha minél többet van a földön a gyerek viszonylag kemény felületen (pl: habtapin).

2020. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök felesleges a pihenőszék, nálunk is a hordozó van, meg játszószőnyegek, plédek.
2020. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha kell a hordozoba teszem be es jon velem pl zuhanyozni
2020. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan autos/babakocsis hordozom volt amibe nem kellet belehajtogatni a gyereket. Nagy hosszu egyenes hattamlaja volt. Igazabol pihenoszeknek hinganak is alkalmas volt.


Imadtam. De a mienkbe siman lehetett tobb idot is a kialakitasa miatt.


Ha neked gyerekhajtogatos van abba tenyleg csak annyit legyen ami feltetlen szukseges.

2020. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt próbáltuk ma, hogy van ugye a babakocsinak az a része, amibe majd később ültetni lehet a gyereket, ha nagyobb lesz, és annál is lehet állítani a dőlésszöget, szerintetek abba is belerakhatom? Sokkal több helye lenne és a váza miatt simán le lehet rakni a földre.
2020. jan. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!