Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tipp utazáshoz jó babakocsira?

Tipp utazáshoz jó babakocsira?

Figyelt kérdés

Májusban 2 hétre nyaralni megyünk, akkor lesz a lányunk 16 hónapos.

Már jár amúgy szépen, de azért külföldre nem mennénk el vele úgy, hogy arra hagyatkozzunk, hogy majd sétál mindenhol. Van egy nagyon drága sport babakocsink, de az összecsukva is egy monstrum, kizárt hogy azt vigyük.

Van valami olcsó babakocsi, ami utazáshoz ideális? Mivel nem nagyon lesz használva, nem akarok drágát venni.

Nézem neten, de nem nagyon találok olyat, amikre én gondolok. Ti mivel utaztok kisebb babával?


2020. febr. 17. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Gb qbit plus. Nagyon jókat lehet venni használtan is.

Esetleg nézd meg a babakocsigyár oldalán ott is sok picire csukható kocsit találsz olcsón.

2020. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért. Mivel mentek külföldre? Az egyik ismerősöm repülővel ment, és úgy beb.szták a babakocsit a raktérbe, hogy széttört a váz és letört 1 kereke, ami nem is lett meg. Ez kifele volt, szóvap hiába vittek babakocsit nem tudták használni. Valami olcsó esernyőkocsit nézz használtan, amit nem sajnálsz, ha véletlenül így járnátok. Bocs még 1x, hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2020. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Repülővel, igen. Épp ezért akarok csak valami filléres kocsit, mert ezen kívül úgysem lesz használva. Csak nem tudom hol lehet olyanokat venni.
2020. febr. 18. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!