Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy kisbabám...

Miért van az, hogy kisbabám (6 hós) se babakocsiban se autósülésben nem hajlandó lenni és visit?

Figyelt kérdés
egyszerüen nem értem.csak nekem született ilyen gyerekem?nézem ahogy a kismamák nyugodtan tolják babájukat az utcán,és a gyerek nyugodtan ül benne,és nézelödik vagy alszik.Nekem kirugja magát belöle,ugyhogy majdnem kiesik a földre,és szinte mindig ezt csinálja az autósülésben is(kivéve ha fáradt akkor elalszik)ilyenkor nem tudunk tovább haladni, az utcán pedig kézben cipelem(8 kg)mert nem hagyja abba és visit.Nem merek már vele sehova elmenni.Miért lehet ez??
2014. szept. 9. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy! Sokunknak ilyen a babája. Ma is láttam egy anyukát, aki visszafelé ölben hozta a kisfiát és tolta az üres kocsit. Vagy te voltál? :)

Szinte mindig találkozok hasonló esettel. Sok baba nem szereti. Az enyém sem. A mózest pl száműztük. A hordozóban még el-el van, de van, hogy úgy visít, hogy csak akkor van el benne, ha alszik. Ma mondjuk ébren toltuk, nézelődött, majd elaludt, meg is lepődtem, semmi hiszti. Szegény anyuka meg aki jött szembe azt gondolhatta, mint te, hogy nekik milyen jó, nem sír a kocsiban, pedig dehogynem!!! A férjem nem is indul el vele forgalmasabb helyre, mert zavarja, hogy mindenki minket néz, mert szinte mindig ordít benne, ha felkel. :) Kitartást!

2014. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!!de az elején ugy imádta egész nap lehetett tologatni és mostmeg....és az autóban ha egyedül vagytok és nem akar benne ülni akkor mit csináltok??
2014. szept. 9. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első 2 hónapban a mózesban aludt és gond nélkül aludt benne a lakásban.

Addig kb. kocsival nem is vittem sehova, csak autóval és az autósülésben is aludt. Aztán kivittem a városba a mózessel, akkor már a kiságyba volt altatva és nem sírt, de egy szemet sem aludt és nem is alszik most sem.

Én száműztem a babakocsit teljesen és magamra kötve közlekedünk (9kg és alszik egy órát is így), vagy autóval. Az autósülésben szeret utazni, alszik, játszik.

2014. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet még fog ez vàltozni. Az enyém se az a babakocsis fajta ( a mózest nem is nagyon tudtuk hasznàlni) de mióta önàllóan tud ülni azóta elvan benne. Tud forogni, nézelődni, kihajolni egy kicsit. Persze így se ül benne óràkig de màr sokkal többet el van benne. A kocsiban is ez a helyzet. Lecseréltem a hordózot rendes ülèsre és azóta jobb a helyzet. Abból is azt szereti amelyik nem döntött. Ha pedig vergődik a kocsiban akkor adom neki felvàltva a jàtékokat. Odakészítek magam mellé az anyós ülésre 3-4 et és azt adom neki. Ha sokat megyünk és már nagyon nincs el és vergődik akkor énekelek neki hangosan, próbàlom túlharsogni:)
2014. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves, úgyhogy mi már régóta kínlódunk a kocsival és az autóval is. Hordozókendőért se rajong. Tanácsot sajnos én se tudok adni, én se tudom, mit tegyek, mert kb semmi sem használ. Ha valami leköti a figyelmét, akkor jó a helyzet, de ilyet nem könnyű találni vagy előidézni... A babakocsiban is úgy kínlódik, mindenki bámulhatja, én meg idegsokkot kapok már tőle :( Alig várom, hogy járni tudjon (most már reménység szerint 1-2 hét múlva) és ne legyen "mindig" kocsiba kényszerülve. Nekem az ölemben sincs el, rögtön le akar onnan ugrani és mászni.
2014. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!