Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Márkás, használt vagy nem...

Márkás, használt vagy nem annyira ismert, új babakocsi?

Figyelt kérdés

Babakocsi dilemmában vagyok, az megvan, hogy milyen szempontok számítanak, viszont most két babakocsi között gondolkodom.

Az egyik egy használt Bugaboo Cameleon 3, a másik a Joie Versatrax újonnan.

Mindkettő tetszik nagyon, és nem tudom hogy melyik éri meg inkább? Használtan venni egy bugaboot (ez ugye elég ismert, megbízható márka, főként jókat olvastam róla) vagy inkább a joie (amiről nem nagyon találtam semmi tapasztalatot itthoni oldalakon (legalábbis kifejezetten erről a típusról)?



2020. márc. 5. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
inkább használtan, jó kocsit. Mint lutri legyen az egész.
2020. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha jó állapotban van, akkor a Bugaboo. Viszont ha van hozzá hordozó, azt csak babakocsiban használd és autóban ne, mert előfordulhat, hogy karamboloztak.
2020. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Inkább a kevésbé ismert új..
2020. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Inkább új
2020. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Csicuki ***** válasza:
46%
A használt de jó állapotú jobban megéri mivel egy új babakocsi horibilis összegbe is kerülhet ezt az eszközt maximum addig éri meg használni amíg nem tud sétálni magától utánna úgy is motor lesz a gyerek alatt vagy a lábbalhajtós bicikli többségében.
2020. márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én is egy minőségi használt jó állapotúra fogok benevezni.

Nem akarok lengyel batár kocsit.

2020. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)


Nálunk sem játszanak a batár, lengyel babakocsik. :D

Ez egyébként a Joie, angol márka.


[link]

2020. márc. 5. 10:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a joieról sem hallottam semmi rosszat, külföldi véleményeket olvastam róla. Én azt néztem vagy a cybexet. Nekem a bugaboo nem tetszik.
2020. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Angliában elek, itt ismert márka es jo fajta! Viszont nehogy 200.000ert megvedd, itt kint £300, 110-120 ezer Ft , meg haza postazassal is jóval olcsóbb
2020. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Brendonban a Joie sokkal olcsóbb.
2020. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!