Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozó kendő AliExpressről?

Hordozó kendő AliExpressről?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, nem az eredeti, meg nem márkás. Csak azért szeretnék egyet rendelni, hogy egyáltalán kipróbáljam majd a babával, hogy szereti e. Az ismeretségi körben és a környéken nem tudok olyat, akitől kölcsönkérhetnèk akár csak egy próba erejéig.

Mert ha jó, nyilván kiadók érte több pénzt, mármint ha szereti a baba.

Valakinek esetleg tapasztalata? Mármint az AliExpressessel!


2020. ápr. 29. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Édesem, nincs olyan hogy "aliexpresses". Millió eladó millió terméke. Amíg ennyit se tudsz, ne rendelj semmit!

Egyébként egy nandu 5 ezer Forint és teszi a dolgát.

És a szövött kendő pont olyan dolog, hogy jó ha használtan veszed, mert annál könnyebb kötni.

2020. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem rendelnék ilyesmit max csak hivatalos webshopbol, de inkább egy szaküzletben venném meg.
2020. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Van ahonnan kölcsönözni is lehet. Fb csoportot is találsz ilyet.
2020. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm a hozzászólását, nagyra értékelem, és köszönöm a lekezelő hangvételt is! Hálás vagyok érte!


A többieknek pedig köszönöm a hozzászólást, igen, kerestem a neten is meg csoportokban, csak kíváncsi voltam a véleményekre, hogy esetleg valakinek van e tapasztalata.

2020. ápr. 29. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is kölcsönözz inkább. A drágább típusból is bőven mellé nyúlhat az ember. Én pl nem ástam bele magam a témába, besetaltam a baba boltba, ahol vettem elég dragan egy kengurut. Láss csodát a fiam utálta és nekem is borzasztó kényelmetlen volt. Most olvastam, hogy ezek a típusok ortopédiailag egyáltalán nem ajánlott. Szóval mindenképpen azt ajánlom lépj be egy ilyen hordozó csoportba, ahol szakemberek segítik a használatát és tudsz kolcsonozni vagy próbálgatni. Sokkal jobban jársz szerintem.
2020. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Kolcsonozz! Annyi fele van, igy lehet probalgatni. Ha bejon valamelyik, hasznaltan is lehet kapni FB csoportokban.

Hajra, jo dolog hordozni :)

2020. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána érdeklődöm! ^^
2020. ápr. 29. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Aliexpressről rendeltem egyet és nagyon szeretjük. Az eredeti 50.000 Ft lett volna ez 9000 volt. Biztonsági csat, jó anyag, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2020. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!