Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Karikás kendő? Félek hogy...

Karikás kendő? Félek hogy rosszul kötöm meg.

Figyelt kérdés
Most vettem egy karikás kendőt, 9 hónapos a kislányom. Eddig egyáltalán nem hordoztam és most ijesztő. Félek hogy rosszul kötöm meg, nem húzom meg jól és kiesik. Esetleg tanácsok?
2019. jún. 20. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia sajnos igy nehez elmagyarazni, de a youtube-n es mas babas oldalakon bemutatjak hogyan kosd meg,en is onnan tanultam meg mert fogalmam sem volt.
2019. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

9honapossal mar nem dogod tusni kihasznalni a karikast, tul nehez lesz mar a baba az oldalhordozashoz....

Inkabb probalj meg egy hosszukendot szerzni!

2019. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kiesni nem tud belőle, ahhoz tényleg kb az kell, hogy semennyire ne húzd meg. Fb-on van tanácsadó csoport, ot tudsz kérdezni, fotó alapján segítenek is, ill. lehet, hogy találsz a közeledben hordozási tanácsadót is.


Babahordozás kérdések és válaszok (v valami ilyesmi a csoport neve)

2019. jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen benne vagyok egy ilyen csopotban, köszönöm :)

Egyébként akitől vettem ő 18kg-ig vitte benne a gyerekét, azért mertem megvenni. Nem egész napos hurcira gondolok hanem ha olyan helyre megyünk vagy éppen hogy túléljük a szeparációs szorongást..

2019. jún. 21. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!