Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kemény a mózesben a matrac?

Kemény a mózesben a matrac?

Figyelt kérdés

Vásároltunk egy anex quant babakocsit.

Viszont szerintem brutál kemény a mózesben lévő matrac

ortopédiai kókuszrost matrac van benne.ennyire keménynek kell lennie?kényelmes lesz ez neki?


2020. máj. 9. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, bár a babakocsiban általában úgyis van alatta valami pokróc, overall. Mi a kiságyba vettünk egy kokuszmatracot a 3 hónapos lányomnak, nem tudta megszokni a puhább matraca után, öcséméknek adtuk, az ő babájuk születése óta használta, így megszokta.
2020. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém téli baba,már csak ezért is tettem alá egy vastag takarót.Mivel jon a meleg,ha nem is vastag takarót,de egy plédet mindenképp alá hajtogatnék.
2020. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Augusztusi baba lesz.

Milyen pokrócot ,plédet tudok venni hogy ne izzadjon miatta?

Bocsánat,első baba ❤

2020. máj. 9. 12:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Közben keresgettem,lehet bele másik fajta matracot is venni.lehet az lesz a legjobb megoldás és akkor arra egy kis pokrócot.. nagyon nem tetszik ez a kis matrac ami benne van :/
2020. máj. 9. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is augusztusi a fiam csak textil pelenkát tettem alá. Valószínű meleg lesz így szerintem a pléd nem opció
2020. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kókuszmatracok kemények. Szerintem csak te érzed rossznak.
2020. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A mienk is elég kemény, de ala teszünk egy pokrócot :)
2020. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!