Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Stokke...

Mi a véleményetek a Stokke Xplory babakocsiról?

Figyelt kérdés

Ezt a három színt néztem:


[link]


[link]


[link]


Szerintetek melyik a legszebb színű?



2020. máj. 14. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Limited pink
Athleirure pink
Lotus pink
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
A lotus kivételével mindkettő, de az athleirure pinkre nyomtam.
2020. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki írna véleményt is?
2020. máj. 14. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az athleirure pinkre nyomtam, szeretem a rózsaszínt és a szürkét együtt. Lesz bőven a babànak rózsaszín ruhàja és takarója, szerintem sok lenne, ha már minden abban a színben pompàzna
2020. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Mind a három gceigyorsan fog koszolódni. Ez a babakocsi meg egy kalap szamóca. De ha már mindenképp ez, akkor a grey melange.
2020. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Erre a babakocsira eddig még csak panaszt hallottam. Az egyetlen pozitívuma az a kinézete és ennyi. Instabil, kicsi az ülés / mózes, kényelmetlen a gyereknek ez a kicsi kagylós kialakítás, a “kosara” nulla konkrétan, már egy kavicson is elakad, padkára fellépve majd el akar dölni a kocsi, ha össze akarod csukni akkor szét kell szedni kétfelé majd kinyitásnál össze kell rakni ami gyerekkel a kézben szívás meg amúgy is már egyetlen gombnyomással záródnak a normális kocsik manapság.

Én nagyon nem ajánlom az Xploryt. Ha már Stokke akkor inkább a Beat vagy a Trailz de ezerszer jobban jársz egy Cybexszel, ilyen árban a Cybex Priam vagy a Mios százszor jobb döntés de a Bugaboo kocsik is nagyon jók.

Színek közül ez a limited nagyon szép de soha nem lépnék utcára egy ilyen tetőtől talpig rózsaszín barbie kocsival ezért az Athleisuret nyomtam. :)

2020. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Bugabook nem tetszenek, a Cybexeknek meg nagyon rikítóak a színei.
2020. máj. 14. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is a szürke tetszik inkább de en eleve utálom a rózsaszínt és ha lányom született volna, akkor se vettem volna neki semmit, ami rózsaszín. Amúgy nekem is tetszik a stokke de sosem költenek ennyit egy babakocsira, persze ezt mindenki magának tudja, de szerintem nem ér ennyit.
2020. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Még mindig egy nagy rakás 💩, hiába emeled ki hatvanszor a kérdést...
2020. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért ilyen rosszindulatúak az emberek?
2020. jún. 6. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért rossz az ilyen kagylós kocsi, mert nem védi a gyermeket a széltől, időjárástól, kíváncsi tekintetektől. Valamint nem tud a baba izegni-mozogni benne. Nem kényelmes neki.

Egy sima mélyített kocsi sokkal jobb a gyereknek!!


Éa az számít, ugye?? Hogy a gyereknek legyen jó.

2020. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!