Stokke xplory vagy trailz?

Figyelt kérdés
(más márka nem jöhet szóba, mert mind alacsony)

2020. máj. 16. 13:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mi az ülésmagasság vagy a tolókar?

Egyébként csakis a trailz (bár az se kellene) . Az xplory hulladék.

2020. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Mindkettő fontos, az ülésmagasság és a tolókar magassága is.

Egyébként mi a baj az xploryval?

2020. máj. 16. 13:20
 3/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szidják. Állítólag instabil. Ennél fogva nehéz vele bánni és veszélyes is. Mindehhez meg pofátlanul drága. Ezen kívül azt mondjak túl kicsi a hely benne a babának.
2020. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Van olyan magas más márkában is.

Egyébként nem csak állítólag. Tényleg instabil és nagyon kicsi, kényelmetlen.

Azt is vedd számításba, hogy a gyerekek egy bizonyos kor után, nem szeretnek a kakasülőn ülni. Kb. onnantól, hogy tudnak járni, mert a magas kocsiból segítség nélkül nem tudnak kiszálni.

2020. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Amúgy sem hagynám egyedül kiszállni.
2020. máj. 16. 13:47
 6/22 anonim ***** válasza:
Értsd jól: be se száll ezért. Beteszed, ordít. Míg egy alacsonyabb kocsiban megmarad.
2020. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szerintem a magasság a gyereknek nem számít, max azért hogy legalább nem szívja be a benzingőzt.

Egyébként még láttam hogy a Quinny moodd is elég magas meg a Concord neo is, ezek jók?

2020. máj. 16. 14:02
 8/22 anonim ***** válasza:
Hány gyereked van? :)
2020. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Még egy se
2020. máj. 16. 15:20
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
De neked miért tetszenek ezek az amorf kerekű, haszontalan méreg drága kocsik? egyik 3in1 kocsi sem alacsony, amit en láttam. Ellenben ezekhez képest jóval stabilabbak. Szerintem ha leírnád, hol használnád (terep, kocsi/tömegközlekedés stb. ) tudnának neked ajánlani olyat, ami elég magas az ízlésednek de értelmes is. És akkor a tippek alapján választhatsz is akár.
2020. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!